Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker

Użytkownik
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,829 profile views
 1. Cześć, zastanawiam się, jak mocną sprężynę można włożyć na stockowych częściach bez obawy o awarię?
 2. To raczej teoria spiskowa, bo "sianie" jest najczęściej efektem słabej lufy i słabych kulek, ewentualnie zniszczonej gumki. Podejrzewam, że różnica w wynikach w porównaniu do M4 to po prostu średnia jakość MadBulla, który jest propozycją budżetową. Jeśli coś trapi AUG-i, to raczej plastikowy korpus, który - tak jak w przypadku mojego - po dłuższym przebiegu zaczyna łapać luzy i cały układ staje się średnio szczelny. Ale to problem, który pojawia się dopiero po kilku latach użytkowania. :)
 3. Czy też mieliście problem z odkręceniem śruby do szybkiej wymiany sprężyny (chodzi o imbus, który jest w środku)? Za chiny nie mogę go odkręcić. Tavor niestety pierwszy raz odmówił posłuszeństwa. Naciskam spust i zero reakcji, prąd jest podawany do silnika, bo słychać jak próbuje się zakręcić, ale nic się nie dzieje. Wygląda, że to jakaś zacinka? Może mieliście podobny problem?
 4. W zbrojowni powinien być temat o tej replice. Miałem okazję z niej strzelać i mam bardzo miłe wspomnienia. Moim zdaniem nie ma wielkiego sensu jej tuningować, wystarczy wymienić gumkę i lufę. Co do akcesoriów, to masz szyny ris, więc wszystko będzie pasować. Moim zdaniem nie ryzykujesz.
 5. Tak ale moim zdaniem nie ma to wielkiego sensu. Wydłużysz replikę, a nie poprawisz osiągów.
 6. Dokup od razu górną szynę ris, żeby zamontować optykę. Poza tym wszystko gra. Czy funkcjonalna? Zapytaj większość jednostek specjalnych na świecie. ;)
 7. ASG to nie CS ;) Ogień ciągły w tej zabawie to w tej chwili niestety podstawa od czasu, gdy większość używa hi capów i zasypuje cię kulkami nie przejmując się faktem, że może skończyć im się amunicja. Strzelba daje dużo fanu, ale gdy walczysz ze znajomymi, którzy lubią zachować odrobinę realizmu w kwestii magazynków. Normalne strzelanki to zwykle młócka z hi capami w roli głównej.
 8. Na wszelki wypadek napiszę jasno: nie kupuj w airsoftxtreme.
 9. Na Allegro znajdziesz okulary SPECS balistyczne za 15 zł. Są dobre do asg. Z replik polecam też serię CM 031, która jest tak samo dobra jak 028, a lepiej wygląda (plastikowe drewno w 028 jest gorsze niż Zaporożec).
 10. Fakt faktem, że generalnie emki nie należą do najbardziej user friendly replik i tu kolega ma rację, że naczytał się wiele złego. O kałachach i G36 asg zwykle naczytasz się wiele dobrego, niezależnie od firmy. A że wiele osób z nimi biega, to dlatego, że są hamerykańskie i na słit fociach z neostrady ciągle je można zobaczyć. :icon_mrgreen: Wracając do tematu - dozbieraj do EA lub KWA (najlepiej LMT, ale one się już kończą). Albo kup G36.
 11. Kolego, to nie są zabawki. Repliki, które ci polecamy wytrzymają bez problemu kilka lat intensywnej zabawy w asg. Najlepiej trzymają się kolby, które mają stalowy zaczep, czyli stalowe RK Boyi.
 12. Jeśli masz 1000 zł to możesz kupić M4 Evolution Airsoft.
 13. W mojej G36 nie zauważyłem, żeby z powodu niskiej temperatury coś się działo. Miałem też kilka innych plastikowych replik i też strzelały, a strzelam się nawet przy -20 stopni.
 14. Pan_Flint polecił ci bardzo dobrą replikę, jest trwała i wygodna. Jeśli chcesz G36, to masz kilka ciekawych opcji (JG, Boyi, Cyma, Ares) i są one opisane w zbrojowni. Wystarczy tam wejść i przeczytać, co piszą ich użytkownicy.
 15. Zle nie jest, ale rewelacji tez nie ma. To nie jest TM, gdzie szczelnosc daje swietny zasieg. Odradzam jesli to ma byc 1 replika.
×
×
 • Create New...