Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Kumpoel mój kupił nie tak dawno temu ową replikę. Zakupił do niej LiPo 11,1V 2300MHz (chyba). Jednak zmiana ta nie dała mu pożądanego przez niego wzrostu ROF'u. Postanowił wyłożyć dodatkowe 250zł na tuning tego "cuda". Zależy mu na zwiększenie celności na granicy zasięgu i poprawieniu szybkostrzelności. Co najlepiej zmienić, jakiej firmy części użyć? Osobiście się średnio znam na tuningu, ale myślę, że dobrze będzie zmienić prowadnicę sprężyny, głowice tłoka dla zwiększenia wytrzymałości (większy rof - większe obciążenie, nawet dziecko o tym wie). Do tego jakąś preckę może, tłok z metalową szczęką (SHS z 15 zębami) i może jakieś lepsze zębatki. Ale nie wiem, jakiej firmy częsci wybrać i czy w sumie ma to sens. Więc co najlepiej wymienić?

Link to post
Share on other sites

Za 250 zł to kupiłbym precke i gumke, to powinno dać kilka m więcej zasięgu i dużo lepsze skupienie. A jeżeli chodzi o coś w gb ( dla zwiększenia rof'u ) no to tak jak piszesz, prowadnica sprężyny, dobre zębatki, tłok, głowica tłoka, łożyska kulkowe no i silnik. Tak wiem.. wychodzi grubo ponad 250 zł ale jak chce się zwiększać rof w boyi'u i to jeszcze na sprężynie M115/120 ( nie pamiętam jaką do scara ładują ) no to trochę trzeba jednak wydać. Poza tym przy większym rof'ie mogą być problemy ze szkieletem gb, który lubi sobie pękać w tych replikach. No chyba że w grę wchodzi też wymiana sprężyny na słabszą, wtedy przy dobrym doszczelnieniu + precka + gumka powinno wyjść tyle samo fps na słabszej sprężynie i wtedy dopiero bawić się w zwiększanie rof'u.

Link to post
Share on other sites

Mam Scar-a Dboys i bardzo sobie go chwalę, co prawda nie dobierałem się do wnętrzności ale i na to czas przyjdzie.

 

Co do jego wyglądu zewnętrznego zastanawiam się czy można gdzieś kupić kolbę ver.3 ? bo ta poduszka z ver.2 jest za kanciasta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...