Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36K z uchwytem z optyką - dylemat z wyborem producenta


Recommended Posts

Witam.

 

Przymierzam się do kupienia (pierwszej:)) repliki G36K, ale mam małe dylematy związane z wyborem producenta...

O co mi chodzi.

Chcę G36K z optyką w uchwycie i z szyną pod kolimator. Teoretycznie idealnym rozwiązaniem jest SR36K gen.III od SRC. Teortycznie - ma co chcę, ale (trochę poczytałem;)) opinie o tej replice - są podzielone i ma problemy z kompatybilnością części od innych producentów (?). Replika 'konkurencyjna' którą brałem pod uwagę - od JG (G608-3) - opinie pozytywne, ogólnie polecana itp. itd. ALE nie ma tej górnej szyny na chwycie.

Pytanie.

Co jest lepszym wyborem: replika od SRC czy kupno repliki od JG - ale z niską szyną (G608-2) + dokupienie uchwytu z optyką i szyną (tego od SRC).

Cenowo wychodzi podobnie; do SRC trzeba w ogóle baterię kupić, w JG przynajmniej jest jakaś na początek - chyba nie jest z nią aż tak źle żeby od razu ją wywalać?

Btw. na początek chcę jak najbardziej stocku się trzymać (tyle ile można;)) - bo nie trzeba chyba polowy repliki wymieniać żeby przez jakiś czas (powiedzmy kilka m-cy?) +-2-3 razy w miesiącu bez większych problemów postrzelać?:)

 

Pls advise:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

też jestem za cymą, co do SRC - kumpel ma wersję K - ostatnio zrobiliśmy testy - strzela spoko, ale lufa siedzi dość luźno, okazało się, że była fabrycznie przekręcona :/ trzeba była wyciągnąć, przekręcić i zakleić taśmą bo się obracała... Ja mam cymkę C0003 i na prawdę sprawia lepsze wrażenie od SRC...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...