Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika AK do ok. 750zł


Recommended Posts

Witajcie, otóż chciałem rozpocząć moją przygodę z ASG. Początkowo poczytałem trochę, ogarnąłem jakieś pieniądze i teraz mam wątpliwości co do zakupu.

Myślałem nad cymą 0,48c

http://militarialodz.sstore.pl/karabin-akm103-tactical-cm048a-cyma-p-688.html

[będę pewnie przerabiał na beryla] i kupieniu lufy precyzyjnej oraz gumki hop up. Jednak boje się trochę kupować na allegro a na innych sklepach internetowych raczej nie widzę tego modelu, jeżeli macie jakieś propozycje co do zmiany modelu lub jakąś pomocną radę to śmiało pisać.

Ewentualnie coś takiego:

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-476-AK47-Tactical-FULL-METAL.html

Edited by Wadzik
Link to post
Share on other sites

Ja bardziej bym stawiał na środek bo co mi po berylu jak będzie miał z 360 fpsów, słyszałem że cyma robi lepsze repliki dlatego raczej bym poszedł w jej kierunku.

A, zapomniałem.

Ewentualnie będę starał się zrobić coś takiego tyle że w olive:

HerbsAK74TacticalSeries.jpg

Edited by Wadzik
Link to post
Share on other sites

Ja tylko powiedziałem z czego najłatwiej jest zrobić, wiem, że z CM 048 też można bardzo fajnego Berylka wyłuskać. Jak widzisz do tego co pokazałeś na zdjęciu najbardziej podobna jest replika CM 028U i jest to AK 47, a nie 74.

Pozdro.

Edited by konrad1313
Link to post
Share on other sites

Tak wiem ale ja tylko pokazuje przybliżony wygląd, cyma 0.48 wygląda bardzo podobnie więc nie mów mi o 0,28 bo nie będę że tak powiem gówna kupował, poza tym kolbę można zmienić.

Edited by Wadzik
Link to post
Share on other sites
Guest Aztek_PL

Tylko przypadkiem nie kupuj w tym całym "AirSoftXtreme". Beryl ma magazynki od AK-74, więc z CM.048 go nie zrobisz. Ewentualnie trochę niższy model, replika właśnie AK-74. Wtedy będziesz mógł zrobić z niej KBK wz.96.

Link to post
Share on other sites

Ku*** orzeszek. Koleś chce dobrą replikę do 750zł, a ty mu wciskasz cm.028, który poleca się do 400zł...

 

Dobre bebechy w tej cenie .040a,b,c,d oraz .045 i .048 niestety z czego najlepiej robi się beryla to nie wiem.

Aztek z tego co mi wiadomo magazynki z ak47 pasują do ak74..

Link to post
Share on other sites

Czy ty zastanawiasz się czasem nad tym co piszesz?

Jak wół jest napisane 750zł na bazę, więc zapewne nie ma całej sumy by wpakować na raz.

Możesz szukać SLR105 CA, czasem można znaleźć za ok 800-900zł nówke.

Miałem customowego beryla na bazie tej repliki i było naprawdę spoczko.

Link to post
Share on other sites

Tak oglądałem ale kolbę mogę zawsze spróbować zmienić, poza tym ten temat ma 160 stron i nie ma tam informacji których szukam.

Poza tym nawet jeśli mogę wziąć to:

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_040_cm-1408.html

Co do tego SLR105CA przejrzałem parę tematów i nie dość że jest lżejszy o bodajże kilogram to jeszcze często się zacina, ma mniej FPS i jest o połowę droższy

Edited by Wadzik
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...