Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kacperasg

Użytkownik
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 1. uaz 469b białe pasy na błotnikach ,drzwiach niekiedy numer jednostki i oczywiście na tylnym zderzaku mial namalowaną polską flage z jewej strony. Co do napisów pojawiały się napisy MON , WP, ŹW,
 2. Elegancki :) i po co czekać na replike ze znalu jak można wykrzesać nawet lepszą :)
 3. Nie bd pasować trzeba wypiłować miejsce na ucho na pasek nośny :)
 4. Te łoże trzeba tu itam podpiłować inaczej na 74 boyia nie wejdzie :)
 5. Co do broni głownie kbk akms i wz88 Tantal ,akm'ów było mało ,rzadko spotykane występowały w większości z granatnikiem palland . No i oczywiście SWD i PKM . KLV jak najbardziej się nadaje ,ochra często bywa gościem na alledrgo :)
 6. Tak bo znal nie ma wytrzymałości (mała może ma ) a stal ma już optymalnie dobrą wytrzymalośc :)
 7. Nikt Cię nie pyta co ty lubisz . Lub sobie co chcesz . Kolega się pyta czy opłaca więc takiej odpowiedzi oczekuje. (treść odnosząca się do skasowanego posta) RK08s miałem bardzo fajna replika oprócz lufy wszystko stalowe ładnie trzyma się żadnych luzów w moim egzemplarzu nie było. Co do bebechów wystrzelałem z niego jakieś 8tys kulek i chodził dobrze. Repliki z nowej serri są fajne szczelne komory ,i gierki już porównywalne z cymą. Naprawdę się opłaca.
 8. Komory tak jak koledzy wyżej mówią nie opłaca się wymieniać . A po wymianie można się jeszcze dodatkowo bawić z dopasowaniem magazynka.
 9. Panie mój stary rk10s przeżył duzo i celownik nie pękł do końca.Odeślij to w pi... :)
 10. Ogólnie w rosyjskiej armii :biggrin: biegają już z e552 na ak74m
 11. Drobnoziarnisty papier ścierny najlepiej (wodny). Wata stalowa daje fajny efekt przecierałem tak jednego kałacha . A co najlepsze nie oszczędzać normalnie użytkować i replika też potrafi się powycierać/porysować w sposób naturalny.
 12. Ja również dziękuje za udaną impreze na której byłem po raz pierwszy . Mam nadzieje że za rok będzie również fajna zabawa jak w tym roku :)
 13. @wiciok-cm048 to jest w systemie vfc pasuje sam przekładałem :)
 14. Albo poszukaj korpusu od 048m akm i kolbe od ostrego :) ale tam mocowanie masz strasznie słabe
×
×
 • Create New...