Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam dzisiaj zakupiłem AK 74 ASK 204 po naładowaniu bateri okazało się że broń nie strzela, nie wiem co zrobić może coś po prostu źle zrobiłem ale nie chcę iść na gwarancję bo jak by nic się nie stało to by głupio wyglądało. Więc proszę was o sugestie

Link to post
Share on other sites

Stockowa bateria ?

Jak tak to od razu trza było jaj wywali do kosza .

 

Tak. I od razu wydłubać gearbox, zmielić w maszynce do mięsa, żeby nie daj Boże jakiś bezdomny go nie znalazł, spakować do foliowej torebki i zakopać pińćset metrów pod ziemią, bo przecież APS to syf! Skończcie z tymi jakże "treściwymi" spamami bo to już się nudne robi. Stockowa batka, tak jak i każda inna powinna działać, tym bardziej na stockowych częściach. Każda oznaka niedomagań repliki od razu sugeruje o wadzie, tym samym zmuszając użytkownika do odesłania jej na gwarancję. Skoro batka się grzeje, pewnie coś jest zablokowane w mechanizmie, ale w takim przypadku powinien zadziałać bezpiecznik przepalając się. W tych syfskich APSach są w ogóle bezpieczniki :D?

Link to post
Share on other sites

Tak. I od razu wydłubać gearbox, zmielić w maszynce do mięsa, żeby nie daj Boże jakiś bezdomny go nie znalazł, spakować do foliowej torebki i zakopać pińćset metrów pod ziemią, bo przecież APS to syf! Skończcie z tymi jakże "treściwymi" spamami bo to już się nudne robi. Stockowa batka, tak jak i każda inna powinna działać, tym bardziej na stockowych częściach. Każda oznaka niedomagań repliki od razu sugeruje o wadzie, tym samym zmuszając użytkownika do odesłania jej na gwarancję. Skoro batka się grzeje, pewnie coś jest zablokowane w mechanizmie, ale w takim przypadku powinien zadziałać bezpiecznik przepalając się. W tych syfskich APSach są w ogóle bezpieczniki :D?

 

Miałeś aps ?

Nie ?

A ja miałem 3 i w każdym z nich batka stockowa jest jako "ozdoba"

Koniec off topa.

Link to post
Share on other sites

Ta.. ciekawa ilu z was miało ta replikę... -.-

 

 

Stoskowe baterie od APS często są martwe(tak miałem Ja oraz każda osoba która zakupiła replikę tej firmy poza 1 rodzynkiem). Kupując tą replikę od razu trzeba się liczyć z wymiana baterii.

 

Mój ASK201 przestrzelił już koło 10k Kulek i miewa się dobrze nie wiem tylko jak z zużyciem. Replik tej firmy tak jak innych to kupno w ciemno trafisz znakomicie lub na wadliwy model w którym coś padnie po 2- 3 seriach.

Edited by MasterGos
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...