Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chińskie m4 problem zbijakiem zaworu(chyba)


Recommended Posts

Witam

 

jeśli odpowiedź na te pytanie już były gdzieś umieszczone to proszę o skierowanie bo sam nie umiałem odnaleźć odpowiednich wątków

 

mam chyba chińskiego agm-a albo coś w tym stylu, części powymieniałem na pełnowartościaowe wzmocnione podróbki elementa z gunfire, po wymianie części pojawił się problem, otóż mimo że sprężynę zbijaka zaworu wymieniłem na 120% to jakby młoteczek nie miał dość siły aby zbijać zawór w magazynku, przy pustym/lekko nabitym magu jeszcze jakoś działa ale jak dobije gazu do pełna to nie ma szansy aby działało, próbowałem już wynienić części spowrotem na stockowe ale dalej to samo się dzieje, magi GG mam 2 róźne jeden wella a drugi agm

 

 

druga sprawa to raczej pytanie wynikające z niewiedzy(i miałem ten probelm jeszcze przed przeróbkami), otóż podczas wkładania maga do nieprzeładowanej broni magazynek nie chce się "trzymać" dopiero po przeładowaniu i napięciu młoteczka magazynek "łapie", mam jeszcze magi co2 od GHK i tu nie miałem takiego problemu

 

 

dziękuje z góry za podpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Tak ma być! Zrób sobie mały eksperyment rozłóż karabinek, na nie przeładowanym wsuń maga i zobacz co się dzieje, następnie odciągnij młotek do zablokowania, mag wchodzi i tak to właśnie ma działać

 

Uważąj na wkładanie maga do nie przeładowanej repliki, mi przez takie rzeczy urwało ucho od podstawy boltstopa, sprawdź czy to nie to właśnie się dzieje u Ciebie, iż nie działa prawidłowo, ja miałem własnie takie objawy poprostu mag wysuwał mi zbijak za wysoko i nie trafiał dokładnie w zawór, na miękim magu było ok, ale pełny juz nie działał

 

Pękło dokładnie tak jak zaznaczyłem, po wymianie na stal wszystko działa aż miło

889d0a7d98a9fda9m.jpg

 

Mam dla Ciebie propozycję, weź replikę jutro jak masz czas do sklepu Broń.pl na Ozimskiej, będę tam jutro koło 16-17 postaram się pomóc na ile się da

 

Pzdr

Edited by Damiano13
Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Przepraszam za odkopywanie tematu,ale mam ten sam problem co założyciel tematu,a nowego bez sensu zakładać.Moje pytanie brzmi czy można gdzieś w Polsce dostać ową sprężynę (produkcji AGM,gdyż 120% nie radzi sobie z nabitym magazynkiem)?Z góry dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz przepraszam za odkopywanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...