Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krissolek

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 1. Ostatnia wielka moda się zrobiła na te KWA o_O Sprzęt dobry.Owszem,ale jakoś mnie nie przekonuje.Bardzo dobre repliki robi G&P. I pod względem osiągów i spasowania.
 2. Było wiele tematów poruszanych na temat AEP. Najlepszym wyjściem jest CM.030 która nam zaprezentowałeś ( o ile jest dostępna),ale musisz się liczyć z tym,że zasięg nie będzie powalający.Choć z drugiej strony jak na 200 FPS jest całkiem,całkiem. Oddaję głos na cymkę ;)
 3. Teraz składają zamówienie zbiorowe z WGC. Masz tam duży wybór,a i ceny dużo niższe. Porozglądaj się tam ;]
 4. Uważaj na ten sklep.Poszukaj czegoś w innych sklepach,lecz z reguły airsoftguns mają najtańsze repliki co nie znaczy,że dostaniesz replikę sprawną i kompletną ;) Przeważnie z Airsoftguns.pl ludzie skarżą się na zdelezolwane repliki lub też w ogóle brak zamówionego towaru.
 5. Nie wiesz chyba co polecasz.Mi JG padł po 2000 kulek na sprężynie SP 120.Jak chinol to tylko PJ
 6. Bezawaryjne ? -tłok -szkielet wzmocnić blachami/założyć MBlocka -silnik jest trochę słaby,ale da radę -zębatki -najlepiej jeszcze głowice cylindra i tłoka
 7. Co do latarek - niestety nie potrafię doradzić. Co do noży - nie opłaca kupować się noży w sklepach. Na wielu tzw. targach staroci baaardzo często są ciekawe nożyki. Począwszy od typowo myśliwskich przez typowo specjalistyczne (Straż Pożarna,Policja) po noże z zastosowaniem militarnym. Ja za swój warty 200zł + dałem równowartość 35 zł ;)
 8. Tak jak wyżej - bierz Systemę.Sama w sobie jest już dość rzadka,a smaczki jak EoTech,Aimpoint czy oryginalny ACOG napewno dodadzą jej dodatkowego charakteru ;)) @offtop Witamy nowego LottoMilionera :D
 9. A ja z kolei od siebie polecę zaklejenie kropelką łączenia pomiędzy stopką,a magazynkiem.Prserabiałem w swojej beretce wszystkie sposoby i ten okazał się najskuteczniejszym.Zero nieszczelności.
 10. Witam Mam problem ze swoją gazową perełką - Berettą produkcji Tokyo Marui. Polega on na tym,że zamek nie cofa się do końca do tyłu,co owocuje brakiem podawania kulek przy strzałach półautomatem (przy odciągania po każdym strzale zamku ręcznie,kulki zostają podawane prawidłowo).Już kiedyś miałem ten problem,lecz po rozłożeniu i złożeniu zniknął.Teraz niestety to nie pomogło.Replika czyszczona i smarowana regularnie.
 11. Poszukuję seriwsanta dostępnego (ostatnio nikt nie serwisuje z tych których znam (AnR,Poldeck)).Do pobawienia się mam M4 składak.Potrzebne podkładkowanie,dopieszczenie płytki selektora (zrobione na kroplkę i działa) i ogólne doszczelnienie.
×
×
 • Create New...