Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Boyi(BI-3681) - Defekt


Recommended Posts

Witam. Mam następujący problem ze swoją repliką a mianowicie chodzi o wkurzające skupienie kulek w prawą stronę. Z siłą repliki, celnością i innymi rzeczami jest wszystko w porządku, ale irytuje mnie to, że każda kulka lekko leci w prawo, za każdym razem. Nie tak bardzo, ale jednak na większym dystansie wyraźnie widać ten odchył i ciężko trafić w cel. Jedyne co robiłem z repliką przed tą ,,awarią" to czyściłem lufę. Zrobiłem wszystko co należy. Zmniejszyłem HU na zero, wyciągnąłem lufę z komory i wyczyściłem. Wszystko dokładnie i powoli złożyłem do kupy i bum... właśnie to się stało. Wcześniej nie miałem tego problemu, wszystkie leciały prosto i to naprawdę daleko. Dziś dostałem kolimator i ciężko dostosować mi go do siebie kiedy kulki lecą w prawo zamiast prosto. Co może być przyczyną?

 

Dane techniczne repliki:

M4A1 Boyi(BI-3681)

Lufa precyzyjna Systema

Gumka precyzyjna Systema

Bateria 9,6V Firefox(Może nie istotne, ale wolę napisać)

I to by było na tyle, reszta to stock.

Edited by Laki
Link to post
Share on other sites

Dziś wymontowałem z repliki komorę wraz z lufą. Wyciągnąłem lufę i gumkę z komory, po czym poprawiłem dystanser tak, aby był równo, bo chyba był trochę krzywo usytuowany. Gumka nie była/jest podwinięta. Jutro postrzelam i dam znać co się zmieniło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...