Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

parkie

Użytkownik
 • Content Count

  737
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,896 profile views
 1. Mógłby ktoś udostępnić zdjęcie dobrze polutwanych kabelków w ptt z tacticala u94 kenwood ? Odbieranie dźwięków ze słuchawek niestety nie działa przy tym ptt (testowałem na innym i działa). Polutowałem kabelki tak jak jest to przedstawione i opisane w tym temacie, jednak dalej nic ...
 2. Witam. Wie ktoś może, czy da się w jakiś sposób zaprogramować black eye by świecił ciągle danym trybem (np 100%) ? Wkurza mnie to, że jak dwa razy szybko nacisnę przycisk, to przy 3 kliknięciu mam juz inny tryb.. Dziękuję i pozdrawiam ;)
 3. Fotki wstaw tutaj, każdy jest głodny wiedzy... Powiedz mi, czy Hu regulowany jest z boku body, przy lufie tak jak przy vsr? Jak możesz, to zrób zdjęcie komory HU, lufy wew( konkretnie wcięć, tam gzie gumka przychodzi) i samej gumki HU :) Dziękuję :)
 4. parkie

  Cheytac M200

  Napisz do chłopaków z mancraft.pl odnośnie zasilania gazowego, może coś wymyślą ;)
 5. Można gdzieś dorwać w Polsce 416 w wersji cqb/ standardowej ? kurde, szukam i szukam i znaleźć nie mogę..
 6. Cóż, mi obydwa źle współgrały z gb..
 7. Mogę Ci powiedzieć, że pierwsze dwa będą kontowały Tobie silnik i będziesz musiał sie pobawić w podkładkowanie a z miejscem tak samo jak w standardzie.
 8. Mid Pmag z taiwana po podpiłowaniu tu i ówdzie podaje kulki póki co bez problemu. Tylko ten plastik jest taki "plasticzany" troszkę...
 9. Zakupiłem testowo 1 sztukę mida pmaga z taiwana. Wchodzi ciasno, strasznie, z wyciągnięciem jeszcze gorzej, podawania póki co nie sprawdziłem.
 10. parkie

  MP7 A1 [TM]

  Po oznaczeniach sądząc, to chyba Umarex jest. Części raczej będą kompatybilne (bo to raczej bazuje na TM ), ale na 100% tego potwierdzić nie mogę.
 11. Gra kijowa, książki zajebiste.
 12. Owijasz gąbką miejsce na risach, gdzie nachodzi rura gazowa i na delta ringu. Po problemie.
 13. Witam ! Poszukuję latarki do 200zł, która koniecznie musi mieć opcję podłączenia włącznika żelowego. W tym temacie jestem kompletnie zielony, więc proszę o pomoc :icon_smile: Zastosowanie latarki będzie ograniczało się tylko i wyłącznie do rozgrywek cqb. @edit Dodam tylko, iż szukam latarki, która jest dostępna w którymś z polskich sklepów.. Pozdrawiam i dziękuję, Parkie.
 14. Na m150-m170 na pewno pęknie, tylko nie wiadomo po jakim przebiegu.
×
×
 • Create New...