Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kilka ,,bajerów" do piątki.


Recommended Posts

Witam.

 

 

 

Przeglądając grafiki google, natrafiłem na kilka kilka piątek, które zwróciły moją uwagę :).

 

 

Na początek. Jako że jestem na tyle zacofany, ze nie potrafię umieścić linka (linku?), w skrócie, a z miniaturkami to samo... Dam link do strony:

 

 

http://www.airsoftretreat.com/forums/index.php?topic=44087.25

 

 

Chodzi mi o zdjęcie na samym dole.

1- Czy gdzieś można dostać tą szynę ris?

Jestem pewien, że widziałem ją, jak przeszukiwałem sklepy- ale poraz drugi jej nie znalazłem.

 

2- Co to za kolimator może być?:) Coś pod spodem pisze echo1, ale nie jestem pewien. No i czy gdzieś go można dostać/coś podobnego do tego.

Jestem zielony w sprawie optyki :)

 

3- Ta latarka, czy to jest jakiś wynalazek producenta? Kojarzy ktoś coś?

Ew, coś co mniej więcej wymiarami jest podobne do tej.

 

4-Widziałem gdzieś też mp5 ris, z tym że z kolbą pdw.

Czy można coś takiego gdzieś dostać? Mocowanie np. z galaxy nie pasuje do mojej cymy.

 

A chodzi mi po głowie ostatnia mp5 ras z tą kolbą pdw:

 

http://www.airsoftcore.com/forum/index.php?showtopic=7199 (ostatnie zdjęcie)

 

 

Z góry dzięki jeżeli ktoś znajdzie chwilę czasu, aby odpisać na moje domysły. Z czego pewnie większość będzie do kupienia, lecz nie na moją kieszeń ;)

 

 

 

Pozdrawiam

 

Edit,

 

Cały czas miałem stronę otwartą z tą szyną:

 

 

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=788

 

Czy to jest ta szyna?

Edited by JaWojteq
Link to post
Share on other sites

No znalezienie mp5, to najmniejszy problem ;).

 

A jeżeli chodzi o Twoje pytanie.

Rozważałem, i już niemal nie kupiłem. Niestety brak kasy musiał odłożyć, a później odwołać decyzję o kupnie tejże mp5 :icon_neutral: .

 

Oczywiście cały środek z mojej cymy poszedłby do tej od JG. W sytuacji w której jestem (stuningowana mp5), to by było najlepsze rozwiązanie.

 

Ew. Kupię kiedyś coś od ics'a- czytając opinie, o praktycznie wszystkich markach (oprócz CA bo ten producent jakoś nie odpycha od swoich wyrobów), najlepsze właśnie wyczytałem o ICS. Miałem mp5 TM, ale okazała się niewypałem. Tym bardziej, że osobiście potrzebuję ,,metalu''. A jakoś bardziej jestem przekonany do kupna stokowej blachy, niż później bawić się w przekładanie (o ile stok nie jest za przeproszeniem gówni@ny).

 

Ale póki co trzymam się mojej mp5 od cymy. Tym bardziej, że właśnie czeka ją rozbiórka w Anara (AnR). ;)

 

A teraz chcę dokupić kilka rzeczy, aby poprawić jej zewnętrzną stronę :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Gdzie ten kolimator nabyłeś? Najważniejsze jak się sprawdza. Tzn jak widać plamkę w słońcu, jak z regulacją (czy rzeczywiście widać różnicę), czy ma jakieś inne typy celownika- czy tylko plamka.

Miałem kopię aimpointa g&p, albo dla mnie obsługa tego była za trudna, albo coś miałem z kolimatorem- ale nie poleciłbym teraz nikomu :).

Link to post
Share on other sites

Gdzie ten kolimator nabyłeś? Najważniejsze jak się sprawdza. Tzn jak widać plamkę w słońcu, jak z regulacją (czy rzeczywiście widać różnicę), czy ma jakieś inne typy celownika- czy tylko plamka.

Miałem kopię aimpointa g&p, albo dla mnie obsługa tego była za trudna, albo coś miałem z kolimatorem- ale nie poleciłbym teraz nikomu :).

 

Kupiłem na allegro jako uszkodzony. Ale szybko go naprawiłem. Co do plamki, może to wina lekko słabych baterii ale kropka wydaje mi się, że powinna być jaśniejsza. W słońcu nie sprawdzałem, bo na razie nie ma u mnie słońca. Regulacja działa ok, tak samo włączanie i wyłączanie. Strzelałem trochę tylko koło domu po podpięciu do M4 jak i M14 i wg mnie dobrze się celuje. Szybko i wystarczająco precyzyjnie. Całość to oczywiście metal.

Co do latarki to właśnie ktoś sprzedaje taką na komisie:

http://imageshack.us/photo/my-images/195/dscf0141jf.jpg/

o tu:

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/133876

Link to post
Share on other sites

Poszukuję bardziej koli ;).

Z latarką zmiana planów ryzykuję, i biorę chińskiego TRIOSS. Czy się sprawdzi? Zobaczymy.

Najgorsze jest to, że ta latarka ma tubus 30mm :C. A planowałem kupić chwyt olive drab (chodzi o kolor), a tutaj w rozmiarach raczej nie można przebierać- 25 mm pewnie są.

 

Mam teraz jakiś chiński koli, który się świetnie sprawuje. Regulacja oczywiście. 11. trybów mocy plamki. No i mam krzyż, kółko z plamką, plamkę mniejszą/większą. Najbardziej odpowiada mi krzyż, dlatego też poszukuję koli który ma taki bajer jak zmiana znaków celowania.

 

Edit,

 

Niestety ten koli bardzo mi się nie podoba z wyglądu :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Poszukuję bardziej koli ;).

Z latarką zmiana planów ryzykuję, i biorę chińskiego TRIOSS. Czy się sprawdzi? Zobaczymy.

Najgorsze jest to, że ta latarka ma tubus 30mm :C. A planowałem kupić chwyt olive drab (chodzi o kolor), a tutaj w rozmiarach raczej nie można przebierać- 25 mm pewnie są.

 

Mam teraz jakiś chiński koli, który się świetnie sprawuje. Regulacja oczywiście. 11. trybów mocy plamki. No i mam krzyż, kółko z plamką, plamkę mniejszą/większą. Najbardziej odpowiada mi krzyż, dlatego też poszukuję koli który ma taki bajer jak zmiana znaków celowania.

 

Edit,

 

Niestety ten koli bardzo mi się nie podoba z wyglądu :icon_confused:

 

A gdzie planujesz kupić tą latarkę?

Daj zdjęcie tego kolimatora, może byłbym zainteresowany i wziął bym, to byś sobie kupił inny.

Link to post
Share on other sites

A gdzie planujesz kupić tą latarkę?

Daj zdjęcie tego kolimatora, może byłbym zainteresowany i wziął bym, to byś sobie kupił inny.

 

 

Na allegro. Pisałem z Loganem (pewnie kojarzysz moderator wmasg). Trochę rozkminiałem z nim to i owo. I przy większości moich wymagań latarce mogłem postawić plusy ;)

 

A kolimator- dam zdjęcie podglądowe.

 

To jest ten. Jak dla mnie ten koli byłby MEGA plamkę widać w słońcu, no i wybór znaku. Ale nie ten wygląd :)

 

Ps, fajny bajer choć nie wiem czy przydatny to też przyrządy zewnętrzne (celownicze) w kolimatorkach :)

Link to post
Share on other sites

A może ktoś się orientuje, gdzie można dostać chwyty do magazynków mp5 olive najlepiej. Ale innymi nie pogradziłbym.

 

Szukałem po sklepach, ale 30 (lub nawet ponad) złotych za chwyt magpula troszkę dużo. Rozumiem cena= jakość. Aczkolwiek, tego drugiego tak nie potrzebuję. Polansuję się kiedy indziej ;).

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...