Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G - GR300L


Recommended Posts

Jak wygląda sprawa z montażem rączki taktycznej ? Trzeba sobie dokupić RISa i wtedy można ją zamontować ?

Drugie pytanie: czy po pociągnięciu dźwigni przeładowywania otwiera się klapka wyrzutnika łusek?

Trzecie: czy funkcjonuje bolt catch, jak to w ostatnich modelach G&G bywa?

Dzięki.

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

Co o niej sądzisz ?

 

 

Mam dwie emki z G&G- to chyba wystarczy za komentarz ;)

 

Generalnie GR300 mi osobiście się podoba ale o to moje prywatne zdanie. Zresztą o gustach się nie dyskutuje ;)

 

matheews- Po diabła kupowac LR300 żeby risy zakładac? Możesz kupic od razu orisowaną emke, tak będzie taniej.

Ad2. Raczej nie, przynajmniej w moich emkach to nie działa, klapka odskakiwała tylko w wersii ECO z plastikowym body.

Ad3. Również raczej nie.

Link to post
Share on other sites

Posiadam gr300 tylko że w wersji S. Kupiona 3 lata temu, przemieliła n-kulek i żadnych problemów. Dodatkowo wymieniony silnik na Systeme Turbo. Pierwsze, co trzeba wymienić to gumka hop-up bo seryjna strasznie licho podkręca kulki. Klapka wyrzutni łusek niestety nie jest otwierana przez odciągnięcie rączki. Na front można przymocować krótkie szyny ris, do których można przymocować latarkę/rączkę etc.

 

Na forum jest już gdzieś dokładny opis tej repliki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mam ten karabin, klapka wyrzutnika łusek jest zamykana na magnes, trzeba ją ręcznie otworzyć, żeby dostać się do HU. Nie miałem z tym karabinem żadnych problemów, bardzo go lubię, ale wydaje mi się, że reakcja na spust na singlu jest lekko ospała. Nie wiem, co może być przyczyną.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...