Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Na dniach zamawiam zębatki do M4 G&P Enforcer, gdyż stockowe krótko mówiąc się posypały. Przejrzałem kilka tematów i obecnym faworytem są zębatki SHS 18:1, które zbierają całkiem pochlebne opinie na forum. Przeglądając azteko.pl natknąłem się na helikalne zębatki marki Hornbill, załączyłem szukajkę na forum, lecz nie znalazłem żadnej informacji na temat tego przedmiotu. Stanowią całkiem ciekawą alternatywę dla SHS, w dodatku są helikalne ( na czym również mi zależało przy początkowym wyborze zębów do mojej emki ) oraz są dość tanie ( ok. 70 pln ). Dlatego chciałbym poprosić użytkowników tych zębatek o wystawienie krótkiej opinii na temat tych zębatek, mile widziane odniesienie do SHS. Dodam, że chciałbym zakupić zębatki z przełożeniem podobnym do stockowego lub nieco niższym, oczekuję od zębatek wytrzymałości do M130/M140. Podaje resztę specyfikacji GB - Tłok Madbulla z 7 metalowymi zębami, SP120 Guardera, BU Systemy, łożyskowana prowadnica sprężyny, popychacz dyszy Guardera, pozostałość to stock.

Edited by SK8
Link to post
Share on other sites

Helikalne ogolnie troche gorzej sie podkladkuje - musisz miec wiecej miejsca w gearboxie (krotko - nie w kazdym to sie swietnie uda).

Jezeli chodzi o to zeby byly cichsze to nie zauwazylem (mam zebatki helikalne 300:100 SHS).

Hornbill i SHS to prawdopodobnie produkty tej samej chinskiej manufaktury - pod innymi brandami.

Kupuj co ci wygodniej - roznicy zadnej raczej nie uswiadczysz.

Link to post
Share on other sites

żeby shs 18:1

stalowe,produkowane na CNC,do springów m110-m150,dla baterii 12V i innych

 

u mnie po zmianie okablowania+mosfett+lipo 11.1 3700mah 25c (60c chwilowe) stockowe zęby cymy padły po ok 50 strzałach,konkretnie tłokowa straciła kilka zębów,cyma 0.46 z EBB spring 150,włożyłem SHS 18:1 i latają bez problemu,także myślę że trafny wybór ;]

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...