Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika boyi problem z semi


Recommended Posts

Witam, mam problem z repliką boyi (szary szkielet gearboxa). Mianowicie problem jest z trybem ognia na ta porę zamiast semi mam auto, czyli safe-auto-auto.

Wymieniłem nowe kable ze stykami i przerywacz ze sprężynką. Nic się nie poprawiło. Jeśli miał ktoś z tym problem to proszę się odezwać.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam problem z repliką boyi (szary szkielet gearboxa). Mianowicie problem jest z trybem ognia na ta porę zamiast semi mam auto, czyli safe-auto-auto.

Wymieniłem nowe kable ze stykami i przerywacz ze sprężynką. Nic się nie poprawiło. Jeśli miał ktoś z tym problem to proszę się odezwać.

 

 

Jaka replika ( dokładna nazwa). Możliwe że blaszki stykowe nie są rozłączane przy obrocie zębatki tłokowej (takie 2 dzyndzle widoczne zanim założysz płytkę selektora ognia). Musiał byś inaczej je wyprofilować (żeby styk z płytką był trochę dalej niż jest obecnie ale to delikatna sprawa). Jakiej firmy są części które wymieniłeś?

Link to post
Share on other sites

Replika to BI-3981 CQB Boyi. Poprzednio w tej boyice byl styk czarny stockowy, a teraz kupilem tez boyi tylko ze zoltym stykiem, bo stare byly przypalone.

Przerywacz to firma SHS.

 

Możesz dać jakieś foto tego styku (masz jakiś link)? Próbowałeś tego styku z stokową płytka selektora ognia?

Edited by chris15939
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...