Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy tłok JBU - uszkodzony?


Recommended Posts

Witam,

 

Dopiero co wyjąłem nowy tłok JBU z metalowymi zębami z opakowania i jestem przekonany, że jest uszkodzony, jednak chcę się upewnić, pytając was.

 

img20110728123327.jpg

 

Wewnątrz tłoka, pod zębami widać rysę i można ją delikatnie wyczuć. To chyba nie jest normalne?

Edited by ckreage
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Dopiero co wyjąłem nowy tłok JBU z metalowymi zębami z opakowania i jestem przekonany, że jest uszkodzony, jednak chcę się upewnić, pytając was.

 

Wewnątrz tłoka, pod zębami widać rysę i można ją delikatnie wyczuć. To chyba nie jest normalne?

 

Nic na tym zdjęciu nie widzę ( i tak dobrze że coś widać bo jest nie ostre), poza delikatnym zadrapaniem, a to nie ma wpływu na działanie. Jedynie co noże świadczyć że ktoś w sklepie albo u producenta go testował i nic więcej. Zapodaj lepsze zdjęcie bardziej ostre (masz coś takiego jak makro w aparacie?).

Edited by chris15939
Link to post
Share on other sites

Tu zamieszczam lepsze (mam nadzieję) zdjęcie tłoka:

 

IMG_20110728_142126.jpg

 

Mam natomiast jeszcze jeden problem. Głowica cylindra od Guarder z zestawu bore-up do AK nie pasuje do mojej cymy. Ma odlany dodatkowy fragment nad prowadnicą dyszy (?). Na zdjęciu dla porównania obok głowica Systemy - ta po lewej to ta niepasująca (Guarder):

 

IMG_20110728_142606.jpg

 

Da się coś z tą głowicą zrobić?

 

Ta "rysa" wygląda bardziej na pęknięcie niż zarysowanie, szczególnie, że można je wyczuć palcem. Chyba jakiś felerny okaz mi się trafił...

Edited by ckreage
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Tłok jest w normalnym stanie- czytaj "ten typ po prostu tak wygląda" O tłok byłbym spokojny- u mnie hulał na sp 150 Guardera (replika miała 560 fps) ze dwa sezony. teraz śmiga na sp 130 i nadal nie widzę żadnych uszczerbków na nim. Co do SHS-ów to nie przypominam sobie, żeby zęby były podparte plastikiem na całej długości.

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...