Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Roni92

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

 1. Zębatki mogą wytrzymać to m160, ale jak chcesz strzelać bez stresu, czy polegną zaraz, czy za 10k kulek, to dużo lepiej kupić dobre zębatki i mieć spokój. O szkielet raczej się nie martw. edit: podwójny post się zrobił
 2. Jest nowa, ładna strona z większą ilością informacji, ale narazie nic nowego nie ma. Ale zapowiadają aktualizacje w najbliższym czasie.
 3. Roni92

  RPK-74 [CYMA]

  A sprawdzał ktoś czy suwadło z tego RPK by dało się włożyć do cm048m bez większych przeróbek? Z tego co widze na zdjęciach mocno się nie różni budową w okolicach komory zamkowej.
 4. Zrobienie z cm048 takiej repliki z praktycznego punktu widzenia jest dobrym pomysłem imo. Tak, wiem nie będzie to z wyglądu rasowy karabin snajperski, ale to chyba najtańsza opcja zbudowania repliki o odpowiednich osiągach i niezawodności. Ja np. zrobiłem coś takiego, tylko z mniejszymi fpsami, żeby używać też jako szturmówki.(Możesz podejrzeć mój profil, i zobaczysz jaki to mniej więcej koszt).
 5. Możliwe, że nie docisnąłeś lufy z gumką do końca komory(do momentu, gdy nie da się wcisnąć dalej).
 6. Górnych lotów to nie jest twoje rozumowanie. Obejrzyj wstawiony filmik jeszcze raz to może zrozumiesz. Jak nie to oglądaj do skutku. Rof w tym wypadku(dystansowaniu tłoka) nie ma nic do rzeczy. Edit: aha, jak chcesz usuwać 3 ząb to tłok nie będzie funkcjonował :>
 7. zależy Ci na celności - promyk. Było wiele razy. zależy Ci na celności - promyk. Było wiele razy.
 8. nie głowicy, tylko zęba tłoka, tak jak Decinger napisał.
 9. Jak dla mnie z tego co JUŻ bis zaprezentował, ta gra miażdży wszystko co powstało na PC swoim poziomem, i złożeniem. A jeszcze rok do premiery i masa ulepszeń... Widzieliście fizyke zachowania łodzi na falującej wodzie? A będzie jeszcze ulepszona fizyka lotu helikopterów(z ich symulatora Take on Helicopters) i prowadzenia wazów. Cód miód, ja się nie mogę doczekać, jedyne co mnie troche razi to te umiejscowienie gry w bliskiej przyszłości, ale to nic za to co dają wzamian no i ta przepięknie odwzorowana wyspa ;) A na wymagania sprzętowe zawsze znajdą się ludzie którzy będą, że tak powiem chrza
 10. no, może w końcu skończą się pytania czemu się drugi ząb tłoka wycina.
 11. szczelność repliki nie ma nic wspólnego z baterią. Poleciłbym 7.4v turnigy. Rof i tak będzie conajmniej dobry, bo ma duża pojemność(5200).
 12. jak ma być budżetowo to polece chińskie 4x40, lub 3-9x40. Używki można mieć nawet za 5 dych.
 13. nie ma czym się jarać, po prostu producent zaniża oznaczenie sprężyny tak samo jak z sp130 guardera...
 14. http://www.flashpoint.ru/forum/showthread.php?t=57789 Myśle, że nowe screeny mówią same za siebie, w szczególności ten kubelwagen. Tą gre robią świry(w pozytywnym znaczeniu), więc nie mam wątpliwości, że będzie to świetna, realna jak nigdy, II wojenna odmiana army.
×
×
 • Create New...