Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moje wątpliwości M4 KWA


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Omg, nie ma w Polsce już pierwszej generacji!

 

Wiesz ktoś może załatwi sobie z zagranicy i będzie próbował sprzedać u nas zarabiając dlatego trzeba być czujnym.

 

W przyszłym tygodniu ma być spodziewana dostawa do redberet - jak będą coś wiedzieć to zadzwonią do mnie, wtedy szczegóły dostaniecie na forum...

Link to post
Share on other sites

Gadacie jak potłuczeni jeśli towar jest niezgodny z opisem żądacie zgodnie z prawem zwrotu pieniążków i po problemie, plus piękna informacja o sklepie ku przestrodze innych forumowiczów. :bialaflaga:

 

Chyba że sprzedawca nie podaje żadnej informacji...

 

 

Matajo

 

Gearbox V2 - jest ogólnie stosowany w eM-kach np V3 - w kałachach i G36 są jednak też inne typy V np V1 - Famas, V4 - PSG-1, V5 - UZI, V6 - P90

 

Więcej info masz tutaj: http://arniesairsoft.co.uk/?filnavn=/articles/21c/gearboxes.htm

 

Co do KWA - powinno mieć oznaczenie V2GX ( z 9mm łożyskami - chociaż w niektórych LMT są łożyska 8 i 9 mm)

Link to post
Share on other sites

Chyba że sprzedawca nie podaje żadnej informacji...

 

 

Matajo

 

Gearbox V2 - jest ogólnie stosowany w eM-kach np V3 - w kałachach i G36 są jednak też inne typy V np V1 - Famas, V4 - PSG-1, V5 - UZI, V6 - P90

 

Więcej info masz tutaj: http://arniesairsoft.co.uk/?filnavn=/articles/21c/gearboxes.htm

 

Co do KWA - powinno mieć oznaczenie V2GX ( z 9mm łożyskami - chociaż w niektórych LMT są łożyska 8 i 9 mm)

 

No właśnie, na żadnej z tych stron nie jest napisane nic o V2GX :blink:

Edited by Matajo
Link to post
Share on other sites

Napisz do zbrojowni że chcesz kupić KWA 2-giej generacji ponieważ zależy Ci na solidności i bezawaryjności. Zapytaj czy jest to wersja 2GX i czy po "otwarciu" widać logo jak na zdjęciu - zdjęcie też im wyślij. Jeśli powiedzą tak to weź tą replikę ale nie kasuj emaila - bo w razie gdyby Ci sprzedali inną wersje bez logo KWA to jest twój bilet do zwrotu repliki...

 

 

P8080187.jpg

Edited by Żółwik
Link to post
Share on other sites

Na razie wstrzymuję się z pisaniem wiadomości do zbrojowni bo na chwilę obecną repliki nie kupuję, nagły przypływ gotówki będzie w zimę (Jestem Ministrantem) i w tedy pomyślę :icon_biggrin:

 

PS: Może do tego czasu GEN III wyjdzie :maniak_usmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Na razie wstrzymuję się z pisaniem wiadomości do zbrojowni bo na chwilę obecną repliki nie kupuję, nagły przypływ gotówki będzie w zimę (Jestem Ministrantem) i w tedy pomyślę :icon_biggrin:

 

 

 

Ja jestem lektorem ale nie wiedziałem że się na koledzie da taką kasę zarobić żeby na kwa uzbierać ja rok temu ledwo na g36c jg uzbierałem:D

Ale to może jakaś większa parafia:D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...