Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Absolutnie najlepsze G36C do 1000zł


Recommended Posts

Witam. Nie znalazłem podobnego tematu, mimo że używałem szukajki. Temat nie dotyczy repliki do 1000zł, ani G36C konkretnej firmy. Temat dotyczy najlepszej obecnie sprzedawanej repliki G36C (tylko i wyłącznie ten model), mieszczący się w skromnym budżecie okrągłego 1000zł. Macie jakieś sugestie co do firmy i ewentualnego sklepu gdzie możnaby było nabyć taki karabinek? Pozdrawiam :wink:

Link to post
Share on other sites

Zdążyłem obczaić. Na specshopie 999zł, niestety niedostępny. Nie znalazłem tej repliki nigdzie indziej jak dotąd. Zna ktoś jakiś sklep, gdzie ta replika byłaby dostępna? Mimo że nie mam zbyt dużo kasy szukam repliki z wyższej półki. Ma ktoś jeszcze jakieś sugestie?

Link to post
Share on other sites

Chyba nic lepszego od giety ze stajni Aresa nie ma. Z tego co wiem to CA robi jeszcze te giety, lecz musiałbyś poszukać opinii o nich.

Umarex jeszcze sprzedawał giety Aresa pod swoim logo i z dodanymi oznaczeniami (+ Blow back ale można go wyłączyć), więc jeśli na teraz potrzebujesz możesz poszukać tej repliki pod logiem umarexa.

Możesz też napisać mail do spacshopu i zapytać o dostawę Aresa, zarówno replikę tej firmy jak i sklep mogę szczerze polecić.

Z chińszczyzny mogę polecić dobre g36 Cymy ew JG, ale pamiętaj że to zawsze chińczyk niedokonywujący wykonaniem Aresowi.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Giety w przeciwieństwie do emek mają gearbox v.3. Zresztą g36 KWA nie jest przypadkiem sprzedawane pod logiem ASG- jak np tutaj.

 

____________________________________

Poszukałem na zagranicznych stronach i chyba znalazłem to o czym mówiłeś: http://www.airsoftpost.com/product_info.php?products_id=27642

 

W sumie to na pewno nie jest ta sama gieta co ta sprzedawana ze stajni ASG.

 

Tak czy inaczej kosztuje 285 dolców co daje około 850 zł za samą replikę + vat i cło co daje nam prawie 30% tej kwoty i długi czas oczekiwania. Lepiej poczekać na giety aresa.

Link to post
Share on other sites

Nawet tania ta KWA, 920zł za markowy sprzęt.. To ARES czy KWA? Który najlepszy?

 

@ Marines, już któryś raz pomagasz rozwiać moje wątpliwości. Dzięki :wink:

 

Wcześniej myślałem nad eMką, doszedłem do wniosku że najlepiej ICS, jednak postanowiłem się również przyjrzeć kompaktowej G36C, bo to też bardzo ergonomiczna i udana konstrukcja.

Edited by German_Gun_Fan
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...