Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Mam w planach zamówić AUGa od 'dzing gongu', ale 620 zl za 350fps to trochę dużo. Dlatego mam pytanie, jak ma się tuning do tej broni? I czy jest możliwość stuningowania do 420fps, co w zupełności wystarczy? :)

 

Z góry dzięki

 

 

@edit

 

link jakby co:

http://gunfire.pl/product-pol-1152190026-JG0449A.html

Edited by Rjumun
Link to post
Share on other sites

Np? Zastanawiałem sie nad czymś z Cymy, ale za dużo w naszym teamie jest AK, g36c służyło jako moja 1 replika (całe 150zł!), więc chciałbym spróbować czegoś nowego :D

 

Wybrałbym coś metalowego bo przy niekontrolowanym upadku możesz pogubić i połamać to i owo.

Edited by chris15939
Link to post
Share on other sites

Lepiej kup używkę, w komisie stoi dosyć sporo augów JG.

Co do tuningu to są 2 obszerne tematy o tej replice. Sam mogę Ci powiedzieć, że wstawiłem do mojego auga, M120, zmieniłem silnik na CA i kable na modelarskie + mosfet i wszystko chodziło dosyć długi czas. Jedynie na tłoku zdarł się trochę pierwszy ząb ale przy takim przebiegu całkowicie mnie to nie dziwi.

Link to post
Share on other sites

Ja Ci polecę AUG'a. Bardzo fajna i wygodna replika. Bardzo łatwa i przyjemna w rozbieraniu. Cały ciężar masz praktycznie z tyłu (gdy inne repliki ciężar mają bardziej z przodu) przez co łatwo manewruje się lufą. I w dzisiejszych M4kowych czasach, fajnie odpicowany AUG jest bardzo "ekstrawagancki" ;)

Link to post
Share on other sites

Lecą jak na każdego JG'owego stocka który ma tyle FPS. Może trochę lepiej przez długą lufę. Z awaryjnością nie ma zbytnio problemów, mi jedynie z mojej własnej głupoty padła bateria stockowa (ale porównując moją wiedzę teraz i wtedy to jak niebo i ziemia), oczywiście wiadomo, że nie ma repliki nieśmiertelnej. Jak dla mnie to co warto wymienić to standardowo lufa i gumka + dysza doszczelniona co by nie tracić FPSów.

Jak dla mnie ciężko opisać wrażenia ze strzelania z tej repliki. Była to moja pierwsza, mam ją do dziś. Jak dla mnie jest to najpiękniejsza replika i tyle :) Więcej wyczytaj z tematów o niej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...