Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&Pi gearbox KA M150


Recommended Posts

1. Podpasuje

2. Aż się nie rozleci... :) oczekujesz ,że ktoś Ci poda dokładną liczbę strzałów jaką będziesz mógł wykonać do pęknięcia ?

3. Jeśli są tam zębatki STU to pociągnie.

4. Szkielety są w miarę wytrzymałe - w porównaniu do "chinoli" widać większą zawartość ALu niż Cynku ,ale bez konkretnych zabiegów ,żaden GB nie wytrzyma długiego katowania M150.

Ps. Od razu zmienił bym tam głowicę na "cichą" bo metalowa duzo szybciej rozsadzi ten szkielet.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Kolego white_pl [...] Polecam tobie kupić GB JG i pomyśleć zanim napiszesz coś o chińskich replikach. M150? No to wasze markowe repliki słabe są, moja ciągnie M170 i nie mam głowic z grzybkiem.

 

Ależ, ja się nie chwalę. To są tylko fakty, nawet drop in systemy nie wytrzymał na M170.

 

Ogólnie to V2 raczej nie jest stworzony do tuningów "mocowych"(specjalnie tak napisałem, bo mówimy tutaj o mocnych tuningach, a nie tuningu do M130). Jest jeszcze jedna opcja, zanitowanie po bokach z przodu stalowej blachy, wtedy na pewno nie pęknie ;) ewentualnie jeszcze zaparcie komorą(metalową) GB.

Link to post
Share on other sites

@dacinger. Do czego ty chcesz mnie przekonać ? Do szkieletów JG ? Chyba ,żeś z byka spadł. Za dużo już zmieniałem pekniętych szklietów i sam też przerobiłem różne ,żeby wiedzieć ,że kupując "chińszczyzne" kupuje sie kota w worku. Może wytrzymać SP150 , może paść na SP110. Tak to już z nimi jest.

To że jakiś szkielet "ciągnie" jakąs tam spreżynę mnie nie przekonuje: Nie wiem czy piszesz prawdę, nie widziałem tego na oczy. I pytanie ile czasu to tak podziała....

Każdy wydaję swoje pieniążki jak uważa - wydajcie je rozsądnie.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...