Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG 1238 czy cm003


Recommended Posts

Witam miałem zamiar kupić CM003 i obszynować go w przednia szynę i zamontować tłumik i jakaś preckę ( szyna nowa kolo 150-200 zł tłumik z lufa jakies 150-200) wiec za karabin zapłacił bym 800-900 zł z wszystkimi bajerami, lecz zaobserwowałem takie cudo

http://allegro.pl/gunfire-karabin-asg-replika-jg-g36-360fps-gear3-i1797692158.html

i teraz pytanie czy taniej wyjdzie podniesienie tutaj fps czy może lepiej będzie inwestować w cymke ?? ( wyprzedzam odp ze nie opłaca się inwestować w tego g36, ale na przyszłość planuje zmienić na coś markowego.

 

Pozdrawiam Wojtek.(ps pisze z konta kolegi - nie mogę utworzyć konta)

Link to post
Share on other sites

Tak to jest jak nowy doradza nowemu...

KM? Promyk? Wiesz ile takie coś kosztuje? Ty mu proponujesz lufę, która kosztuje połowę repliki. Proponuję wymienić gumkę na systemę oraz lufę na gunnera i będzie super. Giety JG są bardzo fajne i je polecam. G36 cymy nie miałem okazji nawet potrzymać, więc się na jej temat nie wypowiem.

Jeśli chcesz szyny RIS, to licz się też z kosztem dodatków, bo mając taką "nagą" oszynowaną wersję, będzie to trochę głupio wyglądało.

Link to post
Share on other sites

CM.003, masz od razu RIS'a na kolimator i rączkę taktyczną.

 

:hahaha: Od kiedy ocenia się replikę po tym, czy ma ris i rączkę taktyczną w komplecie?

 

G36C Cymy jest dobre, bo posiada bezproblemowy gearbox i jest porządnie wykonana. JG jest bardzo dobre, ale za podobną cenę ma mniejszą moc i słabsze wykonanie zewnętrzne.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

:hahaha: Od kiedy ocenia się replikę po tym, czy ma ris i rączkę taktyczną w komplecie?

 

G36C Cymy jest dobre, bo posiada bezproblemowy gearbox i jest porządnie wykonana. JG jest bardzo dobre, ale za podobną cenę ma mniejszą moc i słabsze wykonanie zewnętrzne.

 

 

Podałem propozycje ponieważ Kopyt chciał dodatkowo RIS'y kupić

Link to post
Share on other sites

Mało ci tych risów co ma fabrycznie cymka? Jeśli tak to możesz dokupić nowy front grip który ma o 2 czy 3 szyny więcej, nie wiem ile taki kosztuje ale kolega właśnie go ma. Na upartego możesz kupić zwykłe risy i je po prostu przykręcić. Ale nie wiem po co Ci aż tego tyle. Co do giet to cymka jest bardzo fajna, moja w stoku bez niczego przestrzeliła już ponad 20k kulek. Body jest bardzo dobre, naprawdę bardzo mocne. W JG bardziej się świeci a w cymie jest bardziej matowe.

Edited by FlynN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...