Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FN F2000 G&G - problem


Recommended Posts

Witam serdecznie - proszę o pomoc,

rozkładając swojego FN2000 (G&G) w celu spiłowania śrubki obok chwytu magazynka - ponieważ mocno przeszkadzała (niszczyła magazynek) - wypadła z wnętrza repliki sprężyna długa na około 4,5 cm dość gruba.

Szczerze powiedziawszy przeszukałem sporo zdjęć w necie i nigdzie nie znalazłem miejsca gdzie ona była zamontowana.

Wszystkie inne elementy ze sprężynkami w środku zmontowałem poprawnie.

 

 

 

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

Do wzywania pomocy służą różne numery alarmowe. Ty zaś znajdujesz się na forum, gdzie ludzie zajmują się Airsoftem. Jeśli potrzebujesz porady/pomocy związanej z ASG - postaraj się następnym razem zatytułować wątek tak, by osoby obeznane z interesującym Cię tematem mogły od razu tu trafić, a osoby nie mające doświadczenia ze sprzętem tego typu nie musiały otwierać tematu w celu udzielenia pierwszej pomocy. /LgN

Link to post
Share on other sites

Może jest ona od zwalniacza magazynka?

Właśnie nie - zwalniacz maga znacznie mniejszą sprężynkę i jest na swoim miejscu, mało tego przejrzałem sporo zdjęć w necie i nigdzie nie znalazłem dla niej miejsca.

zresztą na galerii w poniższym linku też nigdzie jej nie widać.

Link to post
Share on other sites

 

patrz 4:53

Dzięki za filmik - ale ja mam FN2000 G&G - a na filmie jest JLS

 

hmmm. Nie jest może ona od komory hop up? (dociska komorę do szkieletu gb)

Nie wygląda - zerknij na mój link go galerii zdjęć nigdzie nie ma nic podobnego - straszna to dla mnie zagwozdka, wszystko działa jak na razie dobrze - ale jak części zostają to już nie jest dobrze. :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie - proszę o pomoc,

rozkładając swojego FN2000 (G&G) w celu spiłowania śrubki obok chwytu magazynka - ponieważ mocno przeszkadzała (niszczyła magazynek) - wypadła z wnętrza repliki sprężyna długa na około 4,5 cm dość gruba.

Szczerze powiedziawszy przeszukałem sporo zdjęć w necie i nigdzie nie znalazłem miejsca gdzie ona była zamontowana.

Wszystkie inne elementy ze sprężynkami w środku zmontowałem poprawnie.

 

 

 

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

Do wzywania pomocy służą różne numery alarmowe. Ty zaś znajdujesz się na forum, gdzie ludzie zajmują się Airsoftem. Jeśli potrzebujesz porady/pomocy związanej z ASG - postaraj się następnym razem zatytułować wątek tak, by osoby obeznane z interesującym Cię tematem mogły od razu tu trafić, a osoby nie mające doświadczenia ze sprzętem tego typu nie musiały otwierać tematu w celu udzielenia pierwszej pomocy. /LgN

ok - dziękuję za cenną uwagę - ale myślę że każdy kto zaczyna - czy po raz pierwszy zamieszcza temat - ma prawo do błędów, myślę że Ty też nie jesteś ideałem we wszystkich dziedzinach, i również czasami popełniasz błędy zwłaszcza kiedy działasz lekko poddenerwowany nurtującym Cię problem. Sposób informowania z Twojej strony o nieprawidłowościach mógł by być trochę grzeczniejszy- myślę że sam nie chciał byś dostać takiej wiadomości na forum, a jeśli już zwracasz komuś uwagę to wypadało by napisać na priv.

 

pozdrawiam serdecznie

krzemo

 

Edycja postów ma jedną dużą zaletę - być może temat przeczyta ktoś inny, kto również mógłby taki błąd popełnić. I jest szansa, że dzięki temu tego błędu nie popełni, a moderacja będzie miała mniej roboty. Może mało jeszcze widziałem, ale grzeczniejszy już być nie potrafię. /LgN

Link to post
Share on other sites

ok - dziękuję za cenną uwagę - ale myślę że każdy kto zaczyna - czy po raz pierwszy zamieszcza temat - ma prawo do błędów, myślę że Ty też nie jesteś ideałem we wszystkich dziedzinach, i również czasami popełniasz błędy zwłaszcza kiedy działasz lekko poddenerwowany nurtującym Cię problem. Sposób informowania z Twojej strony o nieprawidłowościach mógł by być trochę grzeczniejszy- myślę że sam nie chciał byś dostać takiej wiadomości na forum, a jeśli już zwracasz komuś uwagę to wypadało by napisać na priv.

 

pozdrawiam serdecznie

krzemo

 

Edycja postów ma jedną dużą zaletę - być może temat przeczyta ktoś inny, kto również mógłby taki błąd popełnić. I jest szansa, że dzięki temu tego błędu nie popełni, a moderacja będzie miała mniej roboty. Może mało jeszcze widziałem, ale grzeczniejszy już być nie potrafię. /LgN

Rozumiem - na pewno skożystam z uwag - życzę wytrwałości i więcej zrozumienia dla nowych osób.

 

pozdrawiam

 

krzemo

Link to post
Share on other sites

Może pomoże instrukcja obsługi?

 

Na stronie G&G jest online i do pobrania:

 

http://guay2.com/web/manual/G2010_manual.pdf

 

Na stronie 15 jest lista elementów podzielona na sekcje i widać na nim trzy sprężynki pasujące do opisu:

 

1. Sekcja G2010-14: zespół zatrzasku magazynka- część nr 03

2. Sekcja G2010-11: cięgło spustu- część nr 03

3. Sekcja G2010-13: zatrzask komory zamkowej?? (nie mieliśmy nie mieliśmy na serwisie F2k G&G)- część nr 05

 

Mam nadzieję że pomoże w znalezieniu winowajcy

Link to post
Share on other sites

Może pomoże instrukcja obsługi?

 

Na stronie G&G jest online i do pobrania:

 

http://guay2.com/web/manual/G2010_manual.pdf

 

Na stronie 15 jest lista elementów podzielona na sekcje i widać na nim trzy sprężynki pasujące do opisu:

 

1. Sekcja G2010-14: zespół zatrzasku magazynka- część nr 03

2. Sekcja G2010-11: cięgło spustu- część nr 03

3. Sekcja G2010-13: zatrzask komory zamkowej?? (nie mieliśmy nie mieliśmy na serwisie F2k G&G)- część nr 05

 

Mam nadzieję że pomoże w znalezieniu winowajcy

 

Bardzo Ci dziękuję - teraz już jestem pewien na 100% że ta sprężynka znalazła się tam przypadkiem ponieważ wszystkie te które są w instrukcji siedzą na swoich miejscach.

Być może małe rączki wrzuciły ją przypadkiem do wnętrza repliki - sprzęt działa bez zarzutów więc będzie na pamiątkę.

 

jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc

 

pozdrawiam

 

krzemo

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...