Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gewer12

Użytkownik
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 1. Miałem kiedyś podobny problem , okazało się ,że było za dużo podkładek pod zębatkami . Usunąłem zbędne podkładki i replika śmigała bez problemu .
 2. Ta kolba nie jest stała , ona też się składa .
 3. Pod podstawą szczerbinki jest miejsce na śrubkę która stabilizuję lufę , chinole czasem jej nie wkładają i dlatego lufa Ci się rusza .
 4. Zmień dystanser na inny , u mnie to zadziałało.
 5. Verb007 , ja Ciebie za to nie obwiniam :D . może ten dystanser jakoś źle się ułożył i przez to były zacinki ,nie wiem, wziąłem jakiś nowy, wsadziłem i strzela . (na gumce king armsa). Na G&G jak strzelałem to miałem po prostu tych zacinek mniej.
 6. Mieliście rację , problemem był dystanser , dzięki za pomoc ! :)
 7. Mam, zacinki były w komorze hopup, ale teraz replika się nie zapycha tylko pluje po 2 kulki.
 8. Wróciłem z wyjazdu no i zabrałem się za replikę , zmieniłem gumkę na stokową cymy , niestety to nic nie pomogło , kulki zamiast wypadać z lufy to lecą po 2 .
 9. Witam , otóż mam taki oto problem: Kiedy zaczynam strzelać to kulki zmniejszają swoją prędkość (tak do 200fps , tak mi się wydaję) a później replika się zapycha , myślałem ,że to wina kulek (P&J) ,więc wziąłem G&G ,ale to nic nie zmieniło (na G&G jest mniej tych zacinek), jedynie co było zmieniane to gumka na niebieską king armsa. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Gewer
 10. Witam, ostatnio zakupiłem długą dyszę SHS do AK, jestem posiadaczem cymy ,a jak się okazuje długie dysze do cym nie pasują i replika nie strzelała kulkami , przypiłowałem dyszę (wzorowałem się na długości stockowej) i tu moje pytanie ,jeżeli przypiłowałem dyszę chociaż o 1-2mm to wpłynie to na jej szczelność ? Pozdrawiam Gewer
 11. gewer12

  CM057

  Podobno teraz gearboxy cymy i boja są bardzo podobne także bierz RK10s.
 12. gewer12

  CM057

  Jeśli zastanawiasz się między tym SWD a AK to ja bym brał AK.
 13. gewer12

  CM057

  Zasięg w stoku ma takim sam jak stokowe cm.040, do SWD wsadzisz tylko batkę 8,4 ,albo jakieś małe Lipo, na chrono jeszcze nie byłem . Ogólnie fajna replika ,ale gdyby nie była na promocji to bym jej nie kupił.
×
×
 • Create New...