Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Youtube buduje pole airsoftowe.


Recommended Posts

Tak ! Jestem członkiem airsoftowej społeczności ! Chcę być częścią czegoś wielkiego ! Beze mnie sobie nie poradzą ! Biegnę do banku i przelewam kasę w imię wyższych celów ! Chcę dołączyć do Amerykanów i razem z nimi uratować ginący świat !

 

Boże, co za paranoja :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

W praktyce, komu szkodziłoby przeniesienie takiego pomysłu na nasz polski grunt?

 

Największy problem byłby z terenem. A sądzę, że wiele osób dołożyłoby się do pomysłu, zwłaszcza, gdyby kwoty były podobnie niewielkie. (Już widzę ten slogan, odpuść sześciopak, dorzuć się dla dobra polskiego Airsoftu. :D )

 

Chłopaki się stowarzyszyli, mają fajny pomysł, dostali teren i chcą zorganizować coś dużego - niech organizują, na zdrowie im! Chcą zrobić coś dla ogólnej społeczności - więc zawołali do społeczności o mały gest. Zrobią, co zaplanowali - wszyscy na tym skorzystają.

 

Wydzielony teren ma te plusy, że jak już go dostali, to mogą tam zrobić co chcą. Wybudować umocnienia - żaden problem. Wykopać sieć okopów? Tak samo. Pirotechnika? Jak wyżej. Mogą tam sobie organizować co chcą, kiedy chcą i tak, jak chcą. ;)

 

Więc jeśli pomysł wypali, to pewnie usłyszymy prędzej czy później o jakimś większym zlocie, organizowanym tam, czy o cyklicznym strzelaniu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Dobry pomysł? Chyba nie u nas, gdzie nikt nie chce się angażować i brać odpowiedzialności za cokolwiek. Takim terenem trzeba zarządzać cały rok - robić przeglądy infrastruktury, ubezpieczać, płacić podatki itp. Tylko jakieś duże stowarzyszenie typu LOK mogłoby "udźwignąć" to administracyjnie. Amerykanie są nieco zamożniejsi a patrząc na kwoty jakimi dysponuje polski airosftowiec (gdzieś były ankiety dotyczące wieku i kwot którymi dysponują) to byłoby ciężko. Amerykanie nie mają lasów gdzie można sobie po prostu wejść i rozumiem konieczność takich rozwiązań. U nas - nie koniecznie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...