Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak to usztywnić? - chwyt TLF MP5


Recommended Posts

Ja tez o tym myslałem . Zauważyłem ze jak włoże baterie small to chwyt jest stabilny, wiec wło włożyłem paczke chusteczek ale nic nie dało, czyli musi byc to trwały materiał np. plastiowe pudełko o wymiarach baterii small z czegos tam... albo jeszcze opcja wylać pianką do uszczelniania, wnętrze gripa. Jak znajde chwile to się z tym pobawie i opisze co jak.:D

Link to post
Share on other sites

"Machał" jest dość ogólnym pojęciem tutaj konkretnie chodzi o ruchu góra-dół przy "jego ściśnięciu".Nie wiem może ten egzemplarz który "miałeś w łapkach" miał już wyrobiony grip (kumpel ma MC51 w którym jest taki sam rodzaj gripa jak w serii MP5 i siedzi zejebiście sztywno)pozdr

Link to post
Share on other sites

To zabawne - zauważyłem że TLF mi się przesuwa dopiero jak o tym tutaj przeczytałem. Myślę że wszystkie próby usztywnienia TLF'a poprzez wciskanie dystansów są skazane na nie powodzenie - TLF jest zbyt giętki. Jedyne co mogłoby tutaj pomóc to stopniowe wypełnianie wnętrza tak jak proponował Berserker. Może poxilina, może miliput, może by to zalać żywicą, lub klejem/masami opartym na żywicy. Dopóki takie coś nie wyschnie jest bardzo plastyczne, a potem daje niekruszącą się sztywność :wink:

 

Jak coś wykombinujecie to dajcie info w tym wątku co i jak wam wyszło.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja usztywniałem to wkładając do gripa kilka pieczałowicie złożonych chusteczek higienicznych. Patent działa(i nie trzeba wypychać całego gripa jeśli dobrze ułożysz), tylko że za każdym zdjęciem gripa trzeba układać wszystko na nowo:)

Link to post
Share on other sites

Ja wlozylem zielona gabke i luz :D:D:D Wszystko jest sztywne.

 

Pozdro

 

PS. Musi byc zielona, bo MP5 nie toleruje innych kolorow :D Tylko z zielona sie nie gibal :) Chociaz bez gabki tez siedzi sztywno, ale jednak lepiej cos tam wpakowac(lepsze samopoczucie i pewnosc, ze nic sie nie stanie).

Link to post
Share on other sites

A czy mysleliscie co wsadzic na tyl gripa, zeby nie bylo baterii widac ??? Ja planuje tam dokleic kawalek plastiku zeby nie bylo bat widac, co wy na to ??? macie mzoe jakies inne koncepcje ???

 

A co do gabki, mysle ze czarna tez bedzie bardzo odpowiednia :P

Link to post
Share on other sites

Ja usztywniłem go poxiliną.. Jutro sprawdzę jak zdaje egzmin (czy się przypadkiem nie złamie :wink: )

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

 

Doskonale zdjaje egzamin. Uchwyt nawet nie drgnie a podczas ostrego obchodzenia się z nim w tereni, nic nie pękło.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...