Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Na jakim zawiaszeniu broń


Recommended Posts

 

 

Średnio polecam to zawieszenie, biegam z nim przy mojej mp5 (stała kolba) i po prostu jest niewygodne- być może to kwestia gustu. Jeszcze jedno. Biegam w mundurze kroju ACU który jak wiadomo ma dużo rzepów, zawieszenie nom stop do nich się "przytwierdza" i staje się "włochate" czyli tak jakby się odpruwają niteczki. Być może z oryginałem tu jest inaczej.

 

Za to polecam to zawieszenie w 100% do repliki typu mp5k/pdw sprawuje się wyśmienicie, a największa zaleta przy użyciu z tymi replikami jest taka, że nosimy jako jednopuntkowe (ja najczęściej, gdy dochodzi do wymiany kompozytu), a gdy przyjdzie potrzeba przemieszczenia się, to w ten wypust odstający od zawieszenia wkładam rączkę replki, i w ten sposób mam szybką możliwość wyjęcia repliki :).

 

Takie moje wymysły ;)

 

 

Pozdrawiam!

 

Ps, ale myślę, że jakbym miał polecić coś do mp5 (obojętnie jakiej wersji), to było by to zawieszenie typu bungee :). Sam wykombinowałem sobie dolne mocowanie przy tym zawieszeniu, tak czasami aby replika nie "odlatywała" np podczas biegu, skoków itp. Dolne mocowanie typu KA-RA-BIŃ-CZYK :p

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o fragment:

 

"Za to polecam to zawieszenie w 100% do repliki typu mp5k/pdw"

 

I zawieszenie w nim opisane to chodzi o to zawieszenie:

 

http://allegro.pl/zawieszenie-taktyczne-magpul-ms2-pas-nosny-olive-i1898077041.html

 

Czyli podane wcześniej :D.

 

A jeżeli o bunge to:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5862

 

Coś w ten deseń.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...