Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

komandoczołg

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie! Mam pytanie, próbował ktoś farbować combatshirta od helikona? Jeżeli tak to jak pod wpływem temperatury wody zachowała się ta "termoaktywna" dzianina ?
 2. Cały temat jest o mosiężnych z tego co słyszałem te "chromowane" to przeciętne(ale nie widziałem w akcji). Niedługo, przyjdzie 300mm mosiężna pps z GF do specny i napiszę jakie efekty.
 3. A jak się on ma do innych chińskich atacsów? Lepiej czy gorzej pod względem trwałości i kolorków?
 4. Panowie, używa ktoś a-tacsów 101 INC/ ICC, ma ktoś zdjęcia z użytkowania w boju? np te spodnie
 5. Aczkolwiek nikogo nie zachęcam, napisałem tak tylko, że ktoś próbował. Kolega pytał o konfigurację do CQB więc M block nadal nie jest mu potrzeby fakt też taka głowica cylindra jest zbędna. Od siebie jeszcze dodam, że możesz jakąś dobrą sprężynę dołożyć.
 6. Jak bys brał czerwonego SHS to koniecznie Opóźniacz do tego. Mblock jest nie potrzebny jak nawet Admin Wiciok( ten co pisał recenzję na główną) wsadzał do nich m170. Silnik G&P warto w sumie choć nie obowiązkowo. Dorzuć do tego jakieś podkładki do zębatek.
 7. Powielam pytanie, jak się sprawuję PTT?
 8. Specna z lipca tamtego roku, śmiga na prece madbull z gumką G&G z 2012, założona dysza shs, opóźniacz, oring shs, nowe kable i dopieszczona. Wszystko strzela w kupie i planuję włożyć sprężynę elementa m125 bo mnie zaczyna irytować ten dźwięk. Swoją drogą nie dawno nabyłem m4 troy 4" na biciach DPMS od KING ARMS, pod względem spasowania oba na wysokim poziomie i + dla specny bo kolba specny lekko się telepie nie przeszkadzając mi, a w ka nie da w ogóle się jej używać, musiałem podłożyć warstwę rzepa. Materiały pod względem kolorystyki wygrywa ka faktura ciemniejsza i bardziej szorstka dla
 9. I jak panowie ma ktoś te stalową lufę od madbulla? I jak wypada?
 10. Widziałem parę nowych specn po tuningu i jakoś mam mieszaną opinie osobście nie zauważyłem takiego spadku jakości, ale logicznie rzecz ujmując emki po paru miesiącach zaczęły robić karierę dobrego chinola i mieć niezłą sprzedaż, dlatego jakość szybko spadała z powodu większego nakładu pracy.
 11. Prawda i nie prawda, nie chcę wywoływać bólu pośladów, ale ja trafiłem z lufą madbulla i naprawdę ładnie kulki mi latają.
 12. Faktycznie zupełnie o tym zapomniałem, ale nie zauważyłem zbyt dużego zużycia tłoka, a i jeszcze przy skleiłem patexem uniwersalnym dwie połówki głowicy tłoka bo miałem na nich taką nieszczelność, że całe powietrze pomimo stuprocentowej szczelności dysza-głowica cyilindra-oring uciekało otworem na śrubę i łożyskowanie) teraz jest prawie natychmiastowa strzykawka. Zastanawiam się czy wyciągać stary mosfet z szafy (sprawny, samoróbka) i go wstawiać poprawiłby on reakcje na spust?
 13. Skończyłem robić swoją emeczkę. Wstawiłem preckę madbulla z giety, której na razie nie używam, razem z zieloną G&G. Wymieniłem kable na głośnikowe 1 mm^2 na t conect nowe wtyczki silnikowe i kostkę stykową wyczyściłem. Spodkładkowałem zębatki i wymieniłem 2 łożyska( jedno straciło kulkę, drugie co zablokowało w środku), wyczyściłem i nasmarowałem układ. Podpiłowałem ostrą głowicę tłoka, która zdążyła mi już trochę zarysować cylinder, wymieniłem łożyskowanie głowicy tłoka na elementa które znalazłem w pudle jest dużo gładsze w pracy od stocku. Wstawiłem opóźniacz, doszczelniłem układ cylind
 14. Na pewno dobrze wszystko poskładałeś łącznie z założeniem gumki hop up (komorę też warto telfonfixem zrobić). Dyszę też warto wymienić. Polecam również zapoznać się z tym tematem http://forum.wmasg.pl/topic/135985-podrobki-sprezyn-guardera/page__st__0
 15. Komora jest metalowa ale ma straszne luzy bez teflonfixa. Ja zmieniłem gumkę na systemę i komorę czerwoną elementa i mam ponad 50 m zasięgu. Kable do wymiany i warto zrobić kontrolę gb i porządne smarowanie bo od serwisanta wadziłem fotki jak łożysko jedno padło i cały gb był uwalony metalem z kulek (swoją drogą ja też jedną kulke zgubiłem w jednym z łożysk i będę musiał zakupić nowe).
×
×
 • Create New...