Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ess NVG - problem z wkładka korekcyjną.


Recommended Posts

Witam,

posiadam golge ess NVG i okulary Ess Ice 3 international - mniejsza z tym. zakupiona wkładka korekcyjna: http://www.military.pl/ess-p-2b-rx-insert-wkladka-na-szkla-korekcyjne_11264t.html za chiński wuj nie chce sie trzymać w goglach. Pytanie z serii debilnych: jak to włozyć tam, aby siedziało? Włożenie jak na fotach spowodowało dziury w gąbce, gabke i tak musiałem oderwać bo parowało wszystko mocno na mnie. Optyk szkła dorobił, do okularków pasuje wszystko cacy (zmiana aby noska) w goglach niestety "pająk" z zestawu lata w goglach, nie trzyma swojej pozycji.

 

Nie powinien ów "pająk" mieć jak w przypadku tego zestawu: http://www.military.pl/ess-u-rx-insert-uniwersalna-wkladka-na-szkla_11348t.html tych górnych uchwycikików?Które powinny utrzymać go w wywietrznikach gogli.

 

Temat dość pilny tak więc proszę o w miarę szybką odp. gogle 300zł , wkładka 110zł, szkła u optyka 200zł i nie da sie z tego gówno korzystać :/

Link to post
Share on other sites

akurat mam "teoretycznie" poprawny adapter.

 

Okulary, gogle, i wkładke kupiłem w specshopie, dzis po rozmowach ze specem, powiedzieli mi ze cos ess pozmieniał i są w trakcie rozmów na ten temat bo nawet sami sprawdzili u siebie na miejscu i potwierdzili ze nie ma logicznego spososbu załozenia tego "pająka" do goli zeby nie latało w środku...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...