Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zolzemon

Użytkownik
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

 1. Na taiwangunie pojawiły się małe boxy :)
 2. Nie udało mi się potestować niestety. Raz, że powietrze w butli się skończyło a dwa, że pogoda była słaba. Na razie zostanie madbull do czasu aż kupię lepszą.
 3. To zrobione. Jedyne czego się obawiam to czy powietrze zza kulki nie zepsuje jej lotu w lufie zewnętrznej. Jak będzie przyzwoita pogoda to jutro sprawdzę.
 4. Wsadziłem tego promyka. Z ciekawości zobaczę co się stanie...
 5. Panowie, nie wiem czy to dobry temat ale może mi pomożecie. W swoim swd mam mancrafta i "preckę" madbulla 650mm. Szału nie ma. Czy jeślibym wstawił 506mm promyka, jest szansa na poprawę? Po prostu akurat taką mam. Chodzi mi o fakt, że lufa byłaby sporo krótsza od zewnętrznej. Ma ktoś doświadczenia z tym związane?
 6. Ja bym raczej zaproponował torbę transportową z demobilu. Wyjdzie coś koło 100-150 złotych.
 7. Możesz wsadzić do szklanki i zalać wodą. Odstawić na noc. Rondo powinno zmięknąć.
 8. Być może głupia rada ale czy regulowałeś docisk samego kolimatora? Śrubą na drugim końcu systemu QD?
 9. W sumie tak. Z drugiej strony czasami (często) i dwukrotne powiększenie wystarczy. Oczywiście sytuacja jak z Twojego obrazka to już przesada.
 10. Mareq jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś do końca to ja ze swej strony polecam lunetę z kolimatorem np. acog + mały koli. Przerabiałem też kolimator + magnifier ale nie przypadło mi to do gustu. Działało za to przy odchylonym. Korzystałem z kolimatora a żeby się przyjrzeć dokładniej czemuś, przekręcałem delikatnie replikę.
 11. U nas idzie kupić na allegro...tak raz na dwa, trzy lata, ale idzie. Generalnie będziesz potrzebował sporo szczęścia.
 12. Yahalom, odzywałeś się do Nightfoxa? Swego czasu uszył mi smocka z materiału w fińskim kamuflażu. http://nightfox.pl/
 13. W najbliższą niedzielę spytam chłopaków jakie mają magi i skąd dokładnie ładownice. Wydaje mi się, że nie powinno być problemu z jakimikolwiek do AK74. edit: Magazynki cymy, ładownice kupione w cytadeli. Trzymają się dobrze, zero narzekania. PS. Jeśli można, proszę scalić posty.
 14. Kałachowe (AK74) wchodzą i przyzwoicie trzymają się w ładownicach jak z linku Yahaloma. Kilku znajomych ma i jest ok.
 15. Trochę odświeżę temat. Szukam małego plecaka około 10-12 litrów. Ma wchodzić pęcherz do 3L i litrowa butla z HP. Bardzo mile widziane byłoby gdyby butla i pęcherz były od siebie odizolowane przegrodą. Druga rzecz, mile widziana choć nie obowiązkowa, to możliwość noszenia na szelkach jak i podpięcia do molle. Zastanawiałem się nad TT Essential Pack i Sparrowem 16. Czy w nich pęcherz jest oddzielony jakkolwiek od reszty przestrzeni? A może macie jakieś inne fajne pomysły. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny. Pozdrowienia
×
×
 • Create New...