Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Data logger GPS


Recommended Posts

Poszukuje takiego Data Loggera GPS w przystępnej cenie, jako urządzenie a nie program do tel kom.

Może przy okazji spełniać funkcje gps posiadać kompas itd

Miłym dodatkiem było by zasilanie na zwykłe baterie oraz by współpracował z mapami z googla ale nie jest to wymóg - ważne by pokazywał przebytą trase na mapie.

 

Ktoś może coś polecić, miał z czymś styczność?

 

Temat może wydaje się oczywisty ale nie wydam 1000 zł na urządzenie które będzie jeszcze robić kawę i podawać ciasteczka a interesuje mnie coś co włączę i będzie sobie działało.

Link to post
Share on other sites

Używam czegoś takiego: LINK. Zasilane z aku (który jest łatwo dostępny), ładowane przez USB, konfiguracja i dostęp do zapisanych punktów też przez USB. W zestawie powinien być soft.

Ma to bluetootha co umożliwia sparowanie z komórką, ale o ile pamiętam to to też potrafi samodzielnie działać, czyli zapisywać punkty jak złapie satelitke.

Link to post
Share on other sites

@Hannon - tak - po przebytej drodze na spokojnie w domu sprawdzić i przejrzeć czy też analizować.

 

Ogólnie wiem że jest to temat rzeka - znalazłem Holux GPSport GR-241 i sądzę że na niego się zdecyduje - chyba że ktoś po nim pojedzie to zweryfikuje swój zakup ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...