Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

blackest

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 1. Sam sobie odpowiem: pasuje jak ulał. I jest kompatybilna z IMI.
 2. Szybkie pytanie, czy glocki 17 ksc/kwa będą pasować do kabur Cytac'a ?
 3. Montował ktoś kiedyś ten zestaw: http://shop.ehobbyasia.com/fe-piston-head-set-for-kwc-co2-pistol-gun.html ? A po części zapasowe, to trzeba kontaktować się bezpośrednio z producentem ?
 4. Na syfony pomaga to: http://forum.wmasg.pl/topic/126736-napraw-sam-swojego-glocka-17-kwaksc/
 5. Hej, sprężynka nie ma nic do rzeczy z niepodawaniem kulek. Ale powinieneś wymienić, inaczej replika będzie żarła więcej gazu. Zrób zdjęcia elementu nr 22 (http://www.airsoftevents.com/medias/images/G17.jpg), bo z tym może być jakiś problem. b.
 6. @Pietia888: jak się wszystko potoczy z planem to za dwa tygodnie będę ściągał tego ICS'a, a konkretnie cxp-261.
 7. @Nath, @pan kozaq: Dzięki. A czarna systema mi chodzi po głowie.
 8. Ok, ok... g&g. Nie pamiętam kiedy, guma pierwszej świeżości nie jest.
 9. Panowie, pomocy, problem mam. Podczas strzelania, raz na (powiedzmy) 7 kulek mam zacinkę jak na poniższym zdjęciu: https://www.dropbox....roblem.jpg?dl=0 Za każdym razem kulka zacina się na podwiniętym kołnierzu. Czym to może być spowodowane ? Za bardzo wystający kołnierz, zły montaż gumy, zbyt miękka guma (zielony guarder), a może w zestawie wii techa (dysza + komora) powinna się znaleźć guma od wii techa ?
 10. Loading muzzle -> sprawdź stan dwóch małych sprężynek które tam są. Nie mogą być powyginane, poskręcane, itp, itd. Nie wracający zamek... ma on jeździć po prowadnicach bez oporów. Obstawiał bym brud/syf, ale równie dobrze rowki na zamku mogły się wyrobić. Zamek jest plastykowy ? Daj zdjęcia (wysokiej rozdzielczości i ostre (nie robione komórką)).
 11. Czołem, szybkie pytanie, czy ktoś używało może z masadą magazynków Lonex Flash mag ?
 12. Ponowię zapytanie, czy glock 17 KSC z metalowym zamkiem PGC będzie współpracował z kaburą blackhowka serpa ?
 13. @bamper12: Nie bardzo mam jak sprawdzić, gumy luzem nie posiadam. @AdrIan: Opóźniacz... wyjaśnisz co i jak zamontować? BTW, wyciągnąłem zespół lufy i założyłem go na nowo... i replika zaczęła podawać kulki (pusty był tylko pierwszy strzał po włożeniu magazynka). Obstawiam że pierścień mocujący zespół lufy mógł być za mocno wkręcony. Jeśli podawanie kulek się utrzyma do poniedziałku, to wtedy też skoczę do serwisu na chrono.
 14. Posiadam opisywaną replikę już jakiś czas. Aktualnie ma założony zestaw metalowej (CNC) dyszy i komory od A&K. Problem leży w podawaniu kulek. Czasami będą to dwie kulki przy jednym strzale, czasami jedna. Serwisant powiedział że to wina komory (nawet tej CNC) i grzebanie pilnikiem nic nie poprawi. I pytanie, czy założenie zestawu komory i dyszy od Wii Techa raz na zawsze rozwiąże problem z podawaniem kulek ?
×
×
 • Create New...