Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nieszczelne magi do WOC


Recommended Posts

Witam

Mam problem z magami, są nieszczelne przy wylocie gazu do zamka, próbowałem to psikać olejem silikonowym ale nic to nie daje, panowie czy macie może na to jakiś sposób? (Oczywiście magi są napełnione gazem). 2 pytanie czy gdzieś w Polsce można kupić zawór do tych magów (chodzi o napełnianie gazem) bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Sam mam ten problem, ale jakoś nie mam czasu się za to zabrać, w Polsce nie ma tych zaworów, ale nie ma też przeszkód żeby sprowadzić. Spróbuj rozkręcić sam zawór, bo w środku też powinna być malutka uszczelka i sprężynka. Rozkręcę swoje i dam Ci dokładne info. A jeżeli nic to nie pomoże to odezwij się, mogę zamówić te zawory, tylko one są w 5-pakach a mi tyle nie trzeba.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
, panowie czy macie może na to jakiś sposób?

 

Tak

Moim sposobem było zrezygnowanie magazynków sytemu WA. Po roku walki i wywaleniu kupy kasy na uszczelnianie, uszczelnianie i jeszcze raz uszczelnianie "cudownej" konstrukcji, wystawiłem je do sprzedaży za symboliczną sumę, byle się ich pozbyć.

Kupiłem magazynki GHK na CO2 i mam św. spokój.

Link to post
Share on other sites

Tak

Moim sposobem było zrezygnowanie magazynków sytemu WA. Po roku walki i wywaleniu kupy kasy na uszczelnianie, uszczelnianie i jeszcze raz uszczelnianie "cudownej" konstrukcji, wystawiłem je do sprzedaży za symboliczną sumę, byle się ich pozbyć.

Kupiłem magazynki GHK na CO2 i mam św. spokój.

 

A które maja lepsza wydajność(ilość strzałów na jednym ładowaniu)?? G&P na gg czy GHK na CO2??

Link to post
Share on other sites

Jeden nabój CO2 wystarcza na wystrzelenie 2 magazynków (80szt) Ważne też jest żeby nie sępić na nabojach, bo strzelałem z naboi CO2 NN i efekt był marny, półtora magazynka lub mniej.

Wbrew pozorom tak opluwane Crossmany dają radę.

Czy jest taniej niż na GG? Nie wiem, trzeba policzyć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...