Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lewiatan

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za odpowiedź a beduin dałbyś mi na te osoby jakieś namiary? Żebym mógł się skontaktować.
 2. Witam Poszukuję naprawdę dobrego serwisu który zajmuję się replikami gazowymi lub eksperta który się na tym zna. Posiadam 3 repliki i z każdą jest problem, będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary, nie chcę posyłać do pierwszego lepszego, zdam się na was. Z góry dziękuje
 3. Witam Mam problem z magami, są nieszczelne przy wylocie gazu do zamka, próbowałem to psikać olejem silikonowym ale nic to nie daje, panowie czy macie może na to jakiś sposób? (Oczywiście magi są napełnione gazem). 2 pytanie czy gdzieś w Polsce można kupić zawór do tych magów (chodzi o napełnianie gazem) bardzo proszę o pomoc.
 4. Mam prośbę, jak to można naprawic? ewentualnie jakieś zdjęcia czy opis gdzie jest ta gumka? Pozdrawiam
 5. W sumie nie zwróciłem na to uwagi bo jak zaczął się problem to mnie krew zalała, a myślisz że to może być wina magazynka?
 6. Witam Ostatnio zauważyłem w swojej replice niepokojący problem, raz strzela normalnie ale zdarza się często podwójny strzał i podwójna praca zamka, na SEMI. Powiedziano mi że nie dochodzi gaz że jest za mało siły, spróbowałem strzelać też bez kulek to zamek chodził już normalnie. Przypominam że replika gazowa M4 KJW TK. Proszę Was o pomoc, może ktoś miał taki problem lub jakie serwisy polecacie odnośnie naprawy tanio koby.
 7. Panowi podeślijcie mi zdjęcia swoich replik ,chodzi o tą nieszczęsna sprężynkę ,plis
 8. trzeba trochę poczekać żeby się załadowało i wróciło do normalnych rozmiarów. Dzieki za odpowiedź
 9. Witam! Mam duży problem z swoim m4 kjw Tanio koba gaz, może ktoś z was miał podobny problem, jeżeli tak to proszę o pomoc. Gdy mam ustawienie na SEMI to czasmi jest podwójna praca zamka, czyli strzela dwoma kulkami naraz, Rozebrałem replikę, wyczyściłem i nie znalazłem nic oprócz jednej sprężynki która mi nie pasuje i uważam że powinna być gdzieś indziej, chodzi o to że może dawać większą ilość gazu przy uderzeniu. Czy ktoś może mi przesłać zdjęcia swojej repliki, tego elementu, ewentualnie wyjaśnić problem. Uważam że ta sprężynka powoduje dawkę większej ilości gazu i powinna być wc
×
×
 • Create New...