Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - EMISJA


Recommended Posts

:) Prypeć to Prypeć .... to jest kultowe miejsce .... a co miał mi po wycieczce ogon wyrosnąć :) ... byłem widziałem szpital i kinoteatr "PROMETEUSZ" i przystań wodną i przedszkole :) a promieniowanie to ok 120 - 150 mR obok elektrowni 750 mR ... ale było fajnie i już :)))))

 

NO i MOGĘ POWIEDZIEĆ BYŁEM Z ZONIE :)))))))

Edited by PALLAD
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

a co do larpu :) to jest zabawa a jak w każdej zabawie liczy się efekt ... więc ci co nie potrafią niech siedzą przed kompem i już ... w kilku larpach brałem udział i było ekstra ale tak na marginesie zastosował bym kilka sztuczek dla urealnienia gry :)

 

a co do larpu :) to jest zabawa a jak w każdej zabawie liczy się efekt ... więc ci co nie potrafią niech siedzą przed kompem i już ... w kilku larpach brałem udział i było ekstra ale tak na marginesie zastosował bym kilka sztuczek dla urealnienia gry :)

Link to post
Share on other sites

a co do larpu :) to jest zabawa a jak w każdej zabawie liczy się efekt ... więc ci co nie potrafią niech siedzą przed kompem i już ... w kilku larpach brałem udział i było ekstra ale tak na marginesie zastosował bym kilka sztuczek dla urealnienia gry :)

 

a co do larpu :) to jest zabawa a jak w każdej zabawie liczy się efekt ... więc ci co nie potrafią niech siedzą przed kompem i już ... w kilku larpach brałem udział i było ekstra ale tak na marginesie zastosował bym kilka sztuczek dla urealnienia gry :)

 

Urealniona gra jest na kilka sposobów, ale to zależy czy to samo mamy na myśli?

 

A defakto dowiem się po imprezie czy udało mi się jeszcze wyżej podnieść poprzeczkę i czy gracze będą zadowoleni z tego co będzie tym razem. (a jeśli wypali 80% tego co przygotowałem - to będzie gruba impreza)

Link to post
Share on other sites

Drogi kolego z Kielc sam pomysł tego rodzaju gry jest wręcz godny oskara, i słyszałem że, poprzednia edycja była super (ukłony za chęć organizacji i poświęcony czas) moja myśl urealnienia nie jest jakoś ukierunkowana (nie pozwolił bym sobie na coś takiego) ale tak ogólnie zastosowanie uczestnikom kilku niespodzianek ... np. duża świeca dymna sprawdzony kierunek wiatru i alarm gazowy (syreny czy dzwonki) w środku nocy... oczywiście zakładam że maski p-gaz są standardowym wyposażeniem graczy :) czy inne niespodzianki ....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Drogi kolego z Kielc sam pomysł tego rodzaju gry jest wręcz godny oskara, i słyszałem że, poprzednia edycja była super (ukłony za chęć organizacji i poświęcony czas) moja myśl urealnienia nie jest jakoś ukierunkowana (nie pozwolił bym sobie na coś takiego) ale tak ogólnie zastosowanie uczestnikom kilku niespodzianek ... np. duża świeca dymna sprawdzony kierunek wiatru i alarm gazowy (syreny czy dzwonki) w środku nocy... oczywiście zakładam że maski p-gaz są standardowym wyposażeniem graczy :) czy inne niespodzianki ....

pozdrawiam

 

 

Powiedziałbym jakie są plany ale to tajemnica (co do świecy dymnej to chyba się mocno zdziwisz, zresztą jak wszyscy)

 

A co do masek - sądząc po twojej wypowiedzi to najwyższa pora przeczytać regulamin imprezy dodatkowo poczytać info w Hydeparku taka sugestia z mojej strony.

 

Nieznajomość regulaminy niezwalania z jego przestrzegania.

Link to post
Share on other sites

nie nie regulamin znam ale... ile osób się dostosuje :) a nawiązując do niespodzianek hehe zobaczymy :)

 

Nieznajomość regulaminu to tylko jedna z wielu rzeczy za które organizator może wyprosić danego gracza z imprezy.

Mam nadzieję że wszyscy znają i się dostosują - jak nie będzie w/w

 

Co do niespodzianek obiecałem że mocno podniosę poprzeczkę i tak zrobię :icon_twisted:

Link to post
Share on other sites

A mnie cieszy, że z 5 zrobiło się niemal 20 mutantów (według aktualnej listy), troszkę maja niewdzięczną robotę, ale jakże klimatyczną.

Apropos - zaostrzono może jakoś zasady strzelania, bądź nie-strzelania do ww.? Nie doszukałem się w regulaminie.

Kiedyś, na poprzednich edycjach, dało się dogadać z mutkami, coby strzelać z boczniaków gbb w górę, wtedy dawali spokój... bo niesympatycznie jest jak ktoś takiemu mutkowi pociągnie serię z 5 metrów po łapakach przy 500fps, a w stresie lub strachu różne rzeczy ludzie robią ;/

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites

a będziemy (wojsko) się zamieniać w ZOMBI :) i będziemy tak sztywno chodzić i mówić UUUUAAAA, UUUUAAAA :)

 

 

jak was dopadnie mutacja jak chłopaków na poprzedniej edycji to nie tylko będzie UUUUAAAA, UUUUAAAA :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Gyver, pomimo armagedonu z agregatami i wielu innych złośliwości rzeczy żywych i martwych, było świetnie i ludziom bardzo się podobało.

Była to najlepiej przygotowana edycja STALKERA na jakiej byłem, a byłem łącznie na pięciu. To samo mogą Ci napisać chłopaki z mojej ekipy. Dzięki i do następnego.

 

Pozdro dla Naukowców i innych uczestników odpalenia monolitu!

 

ktoś wie coś o fotkach?

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...