Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TM M-14 nie strzela


Recommended Posts

Witam.

Mam problem z moja nowa M-14stka TMa mianowicie dzisiaj pierwszy raz bylem z nia na strzelance i wszystko bylo git przez jakies 2h. Gdy za ktoryms razem zmienilem magazynek zaowazylem ze replika nie wyzuca kulek. Wyczyscilem lufe i sprawdzilem na innych magazynkach ale nic z tego. Jest to moja pierwsza replika wiec nie bardzo sam czuje sie na silach ja rozkrecac, tym bardziej ze nie wiem czego mialbym szukac.

Jesli ktos mial podobny problem lub ma pomysl co moze byc nie tak bardzo prosze o pomoc. Dzieki.

Link to post
Share on other sites

GB sie "kreci". Karabin strzela i nie wydaje zadnych dziwnych odglosow. Odrwocilem go do gory nogami, wrzucilem kulke i postrzelalem chwile ale to tez nic nie dalo, kulka wypadla jak odwrocilem karabin spowrotem. Nie wiem czy to cos da ale jak patrzylem przez otwor w gniezdzie magazynka strzelajac nie widac zadnych ruszajacych sie elementow. Uzywalem baterii 8.4V.

Glownie chodzi mi o to, aby sie upewnic ze uszkodzenia nie sa z mojej winy bo replika jest na gwarancji, ale przed wyslaniem musze sie skontaktowac z serwisem i wytlumaczyc w czym problem i wtedy mi powiedza czy moge im wyslac replike.

 

p.s. regulacja gumka tez nic nie dala

Edited by dziuras
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...