Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Desert Eagle KWC/Cg pytania


Recommended Posts

Witam

Na wstępie chcę zaznaczyć, że jestem nowy w asg i na forum, ale nie do końca zielony.

 

Ponieważ mam trochę większe ręce i spodobał mi się Desert Eagle (ogólnie - postal2, cs) znalazłem sobie na pierwszą replikę DEagle'a od KWC/Cybergun na CO2, niestety w wersji semi auto (semi&full auto nie mieli w sklepie). Mam kilka pytań do posiadaczy, jeśli tacy są, zwłaszcza tych, którzy używają full auto, ale także innych obeznanych osób. Po pierwsze, czy ktoś z full auto mógłby wysłać zdjęcia tłoka i blokady spustu, bo teoretycznie wiem na czym polega różnica w budowie jednej i drugiej wersji, potrzebuję się tylko upewnić. Albo jeśli ktoś miałby na zbyciu cały tłok i blokadę do automatycznego, to chętnie odkupię/zamienię, oszczędzi mi to pogwarancyjnych "modyfikacji" :) Poza tym, czy ktoś widział niedaleko albo ma długą lufę (z całą repliką znalazłem tylko w US) lub też magazynek (na allegro, długi, za ponad stówę, a wolałbym normalnej długości)? I (może trochę bez sensu pytanie) jest metalowy korpus do tego DEagle'a? Widziałem tylko, opisywany nawet na forum do TM, ale chyba nie będzie pasował.

Dziękuję i pozdrawiam

Ahmed

 

P. S.

Jak ktoś chce negatywnie komentować to, że kupiłem tego gun'a, czy po prostu pisać o jego beznadziejności, itp., to niech się nie udziela. ALE negatywne posty, uwagi, itd., odnośnie samej repliki mile widziane.

P. P. S.

Jakby co, wiem jak i umiem go rozkręcić na śrubki i złożyć z powrotem, mogę ewentualnie pomóc.

 

 

Nie rozumiem, czy tak ciężko poszukać temat o replice, (który już istnieje).

 

Zakładasz nowy temat, w dodatku w złym dziale!

 

1 z tematów o tej replice:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/62055-desert-eagle-cybergun-kwc-metal/page__hl__desert

 

Kolejny taki temat / post będzie kasowany bez ostrzeżenia!

 

pj

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...