Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

stockowy 9,6v a spr. 140


Recommended Posts

Witam , mam bardzo proste pytanie - czy chiński akumulator stockowy 9,6v 1200mAh ( był razem z repliką którą mam) jest w stanie pociągnąc 140 guardera ? Dodam jeszcze że replika ma silnik Ultra Torque Up Element i kable modelarskie .

 

 

pozdrawiam

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Ja na tej chińskiej batce wystrzeliłem ok. 5000 kulek na springu 130 (replika m60 p&j ) . Teraz aku ładuje się od ok. 4 godz. (przed ładowaniem miał jeszcze "moc") na chińskiej ładowarce - na m60 pj działa ok. rof jest dobry , jednak w cm048m ze springiem 140 guarder słychac odgłos, jakby tłok nie mógł się naciągnąc (dodam jeszcze że replika ma wtyki tamya mini ) . Jak myślicie - co jest przyczyną ?

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Ja miałem rof porównywalny do CM.028 w stocku.

 

W CM.048m mógłbyś poprawić podkładkowanie i na nowo przesmarować replikę. Wymiana wtyczek i kabli też ma znaczenie. Wyczyść też kostkę stykową, jeśli jest usmolona to stawia większy opór więc ROF spada. Pomyśl też nad zamontowaniem mosfeta.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem rof porównywalny do CM.028 w stocku.

 

W CM.048m mógłbyś poprawić podkładkowanie i na nowo przesmarować replikę. Wymiana wtyczek i kabli też ma znaczenie. Wyczyść też kostkę stykową, jeśli jest usmolona to stawia większy opór więc ROF spada. Pomyśl też nad zamontowaniem mosfeta.

 

Poprzedniemu właścicielowi na akumulatorze 11 lipo strzelało tak , więc myślę że aku 9,6 (chiński) jest za słaby http://www.youtube.com/watch?v=MNozNcMe18A

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...