Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD A&K - Selektor ognia


Recommended Posts

Witam,

Jak pisałem już w tytule mam problem z selektorem ognia do repliki SWD A&K. Replika była kupiona dawno temu(u Krakmanów), zaraz kiedy Sklep Taiwangun wprowadził ją, jako pierwszy, w sprzedaży. Jak już każdy się domyśla jest to "stara" wersja repliki (z hi-capem). Pewnego razu podczas rekreacyjnego strzelania coś mi wypadło z SWD. Nawet nie zdałem sobie z tego sprawy. Nagle selektor ognia sam zaczął mi wskakiwać na "zabezpieczenie" i nie mogłem oddać strzału. Replikę oczywiście rozkręciłem i zacząłem się zastanawiać co powinno się znajdować w środku SWDa w miejscu gdzie jest selektor ognia.

 

Pytanie do was. Czy może mi ktoś przesłać zdjęcie mojej (starej) wersji SWDa co powinno się w środku znajdować, albo powiedzieć co trzymało wcześniej selektor ognia, żebym mógł wreszcie złożyć replikę.

 

Pozdrawiam

Bizek

 

EDIT:

 

Naprawdę nikt nie ma SWDa jeszcze starej wersji, bardzo chcę tą replikę naprawić ale jak na razie to stoję w miejscu. :sciana:

 

 

EDIT: Moderatorów przepraszam za pisanie postu pod postem.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Cześć, synek przy tym selektorze jest taka cześć która blokuje spust to taki mały pierdzielnik, sorki ze nie dam zdjęcia, ale nie mam czasu SWD rozkręcić. Możesz dać tam jakaś mała śrubke albo blaszke z gwintem i od strony selektora ją przykręcić

wystarczy zdjąć pokrywę zamka, oraz zdjąć mechanizm spustowy który trzyma się na 1 nicie, zajmie ci to całą minutę, jeśli nie któcej.

Wysyłam zdjęcie jak ja mam, proszę o pomoc, może znajdzie się ktoś komu mój los nie jest obojętny,

dsc0004ge.jpg

By bizek at 2012-09-08

dsc0002ieh.jpg

By bizek at 2012-09-08

Edited by Bizek
Link to post
Share on other sites

Być może pękła Ci sprężynka z tyłu spustu.

Nie, nic z tych rzeczy, coś musi być od wewnętrznej strony selektora, podobno jakaś podkładka ale muszę wiedzieć jaką i gdzie ją kupić bo próbowałem z różnymi i zazwyczaj było albo za ciasno albo za duży luz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...