Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Belleville TR


Recommended Posts

Z racji że wreszcie zakończyłem drogę przez mękę z reklamacją lekkich treków postanowiłem odzyskane pieniądze przeznaczyć na jakieś buty lżejsze niż treki z membraną. Na allegro znalazłem dwa modele Belleville TR:

 

http://allegro.pl/buty-taktyczne-multicam-belleville-tr505-rozm-9w-i1966025157.html

 

 

http://allegro.pl/buty-taktyczne-belleville-tr360-vibram-rozm-9-w-i1986062719.html

 

 

Czy ktoś z userów forum miał z którymś z modeli do czynienia albo posiada je i może podzielić się uwagami na ich temat? Może ktoś wie w który model bardziej opłaca się zainwestować?

Link to post
Share on other sites

Sporo w necie opinii negatywnych o bellkach z serii TR, które mnie na przykład zniechęciły do zakupu modelu TR360, nie lepiej zacisnąć pasa i zainwestować raz a dobrze w np. Meindle Cobra, albo Lowa Zephyr?

 

Lepiej lepiej, od początku brałem pod uwagę zakup zefirków. Taki jeden co nie chce mówić "a nie mówiłem" namawiał mnie tylko na zakup desert foxów które mi tak średnio leżą, bo wolałbym coś bardziej w kroju buta sportowego właśnie jak zefiry albo belki TR. A Meindl Cobra Desert jeszcze nigdzie nie widziałem do kupienia.

Link to post
Share on other sites

W rajchu można je dostać, a jaka jest sytuacja w Polsce? Myślę, że mógłbyś zagadać do larixa, może BOR nie wykupił wszystkiego i im zalega parę par na magazynie :-) Oczywiście mowa o Meindlach Black Cobra w wersji wysokiej z GTX. Ewentualnie możesz poczekać do przyszłego roku (w sumie to już niedługo) wtedy chyba mają się pojawić inne warianty niż czarny i wysoki (i chyba jeszcze model na innej podeszwie).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...