Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

aciepk

Użytkownik
 • Content Count

  681
 • Joined

 • Last visited

 1. Bo wycofali je z oferty. W ogóle to w temacie decathlonowych Z-6S to mogę tylko powiedzieć, że po 5 miesiącach używania poszło mi łączenie skarpety gore na pięcie i się woda do buta tamtędy leje. Jutro jadę reklamować.
 2. Mam 190cm wzrostu i o ile kurtki w rozmiarze 6 (188cm) są na mnie ok to spodnie od gorek w tym rozmiarze są przykrótkie. Na twoim miejscu szukałbym raczej 7 (194cm), jak masz długie nogi to spodnie nawet 8 (200cm) o ile takie ktoś szyje ;)
 3. Check out Lowa Mountain Boot, or Mountain Elite. Both of them are with gore-tex, and DWS is buying tons of them, so there is huge chance that GROM is using one of these models.
 4. W euro, ale po przeliczeniu 150 zeta za bluzę GARM to dużo? Ten polski norsegear zresztą chyba też z norwegii wysyłał... Z jakiegoś sklepu w norwegii kupowałem czapkę nfm, ale nie pamiętam czy to był akurat norsegear.
 5. Polski norsegear umarł, ale zagraniczny ma się dobrze i bluzy z garma ma w dobrej promocji: https://www.norsegear.com/garm-utility-jacket-coyote-brown
 6. W przypadku UF-Pro cena jest w pełni uzasadniona - materiały, jakość szycia i ich stopień skomplikowania.
 7. Może jakaś cienka czapka dla biegaczy z np. polarteca power dry? NFM ma też w ofercie czapkę z powerdry FR jeżeli zależy Ci na taktyczności.
 8. aciepk

  Currahee

  Szkoda tylko, że większość tych nowości to produkty rżnięte bez wazeliny z oferty Crye...
 9. Front z włókna węglowego od Lancer Systems.
 10. Combat shirt od NFM - nie pamiętam jego nazwy, ale to ten sprzedawany przed wprowadzeniem systemu GARM.
 11. aciepk

  Currahee

  Tragicznie wyglądają te lamówki...
 12. Source czy Camelbak... Trudne pytanie... Oba produkty mają tyle samo wad co zalet. Jeżeli miałbym wybierać plecaki z bukłakiem to wybrałbym produkt Camelbaka (miałem mil-tac HAWGa i był zajebiaszczy, jak tylko się pojawi jego nowsza wersja od razu ją kupuję), w przypadku samego bukłaka w pokrowcu wybrałbym source. W moim odczuciu pokrowce source dłużej utrzymują temperaturę płynów. Natomiast jeżeli chodzi o sam bukłak to wybieram source. Dlaczego? 1. Najważniejszym powodem jest to, że nie zmienia smaku wody, w camelbakowskich bukłakach woda zawsze miała dla mnie posmak plastiku, source nigdy.
 13. Armorbak jest o tyle fajny, że można go przyczepić w zasadzie do czegokolwiek (kamza, plecak na upartego nawet panel udowy), nie potrzeba do tego dużej ilości PALSów, wystarczą choćby paski kompresyjne plecaka. A najfajniejsze jest w nim to, że jak potrzebujesz izolowanego camela coby go wrzucić do plecaka który ma kieszeń na zbiornik ale bez izolacji (np. assault pack ILBE) to nie trzeba się brandzlować z taśmami tylko odpinasz cztery klamry i wrzucasz całego armorbaka do plecaka. Potrzebujesz camela z powrotem na kamizelce? Wyjmujesz z plecaka i przypinasz do klamer na kamizelce. Z pokrowce
 14. Zagadaj do rws-cetus. Ew. kup armorbaka ;)
×
×
 • Create New...