Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"ruszająca" się lufa M4 SIR BOYI


Recommended Posts

Siemasz...

Mam pewien problem...

Posiadam M4 SIR od BOYI'A, mój problem polega na tym. Że po prostu lufa mi się kręci w prawo i lewo... Może nie jakoś mocno, ale gdy biegnę sobie na strzelance i chcę strzelić to najpierw muszę wyprostować lufę bo na boku leży :D

Tak samo z magazynkiem, gdy lufa jest przekręcona, magazynku nie da rady wsadzić :/

Nie wiem jak to opisać...

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Możliwe że jest to coś innego- pod deltaringiem masz nakrętkę co jest nakręcona na body- ona ma za zadanie ,,docissnąć,, lufę zewnętrzną włąśnie do body, i pewnie Ci się poluzowała... także należy zdjąć deltaring ,uprzednio ustawić lufę tak aby muszka była równo i specjalnym kluczem dokręcić tę nakrętkę....

bądź samemu zrobić...

 

Edyta:

jeśli masz taki jak ten :

http://7.62.airsoft-maniac.pl/pl/consignment/show/173172

to wystarczy że zdejmiesz ris o dokręcisz tę,,zębatkę,, i po problemie...

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Możliwe że jest to coś innego- pod deltaringiem masz nakrętkę co jest nakręcona na body- ona ma za zadanie ,,docissnąć,, lufę zewnętrzną włąśnie do body, i pewnie Ci się poluzowała... także należy zdjąć deltaring ,uprzednio ustawić lufę tak aby muszka była równo i specjalnym kluczem dokręcić tę nakrętkę....

bądź samemu zrobić...

 

Edyta:

jeśli masz taki jak ten :

http://7.62.airsoft-maniac.pl/pl/consignment/show/173172

to wystarczy że zdejmiesz ris o dokręcisz tę,,zębatkę,, i po problemie...

 

Właśnie mam coś podobnego do tego co wysłał Pan w linku tylko te "zębatki" jakby, to wypukłe to jest, czyli na zewnątrz i jako jedność. Problem mam właśnie z pozbyciem się takiego metalowego "pręta" który jakby trzyma własnie to, przez co nie mogę odkręcić.

 

O dokładnie coś takiego mam jak to "Barrel Nut" I tylko to

tl-brnut-m.jpg

Barrel%20Nut%20AR15-1.jpg

Edited by majonez55
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...