Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

falloutpl

Użytkownik
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,329 profile views
 1. Daje, mi wymienili pęknięty gb po wymianie kilku emaili.
 2. Stockowa jest bardzo spoko, ciężko jej coś zarzucić. Gumki wchodzą jak należy, średnica spoko, regulacja spoko i ciężko się wad w niej doszukac. Sprawdź koniecznie docisk tej komory do gb bo ta gównosprężynka to badziew.
 3. Śmierdzi to trochę (bardzo) JG.
 4. Nierozsądny pomysł, komora ma być dociśnięta do gb. Najpierw wróć do dyszy stockowej a gumkę zostaw, jeżeli problem się rozwiąże kup nową dyszę ale o tej samej długości co stara.
 5. Jasne https://drive.google.com/file/d/1Aglp4On_QFU6JDBP5t_AONZ8dNn3jOAO/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1MHlINSjQeOII5Z_ahm4fy6DYFPY2x7mF/view?usp=sharing 5 min roboty, teraz góra magazynka gdzie jest gniazdo zatrzasku jest teraz sztywna jak należy, jak komuś mało to można więcej takich usztywnień porobić ale nie widzę sensu.
 6. Poprawa magów battleaxa jest dosyć prosta, ja na przykład robiłem glutka z glueguna w okolicy tego okienka na zatrzask maga i trzyma się jak złoto.
 7. http://www.rusznikarnia-asg.pl/czesci-replik-elektrycznych/772-rusznikarnia-asg---dzwignia-przeladowania-0000000767.html Takie coś powinno rozwiązać Twój problem
 8. Bardzo dobrze, grzeb sam. Każdy od czegoś zaczynał, informacji w necie dużo a jak coś skopiesz, to sam naprawisz i będziesz mógł mieć tylko pretensje sam do siebie nie do airsoftowych czarowników z wumazga czy innego fejsa. 1. Na temat podkładkowania obejrzyj filmiki na yt, to że są podkładki to wcale nie znaczy że wszystko jest ok. Zrób to porządnie, poskładaj, potestuj i dopieść jeżeli trzeba. 2. "Odśwież" całą pneumatykę, sprawdź szczelność, sprawdź stan oringów a najlepiej z marszu je wymień. Jeżeli coś nie budzi zaufania, nie spełnia swojej roli albo działa a wygląda jakby miał
 9. Pytanie za 100 pkt, co tak właściwie chcesz osiągnąć? Ile fps/j? Bo bez tego to można wywalić miliony złotych monet, niepotrzebnie a sądzać po Twojej rozpisce części właśnie tak się stanie XD
 10. Nasze zabawki i kompatybilność części to z reguły loteria, szkielet retro jest stosunkowo wąski, tak samo jak body EA więc powinno grać. Bez przymiarki możemy sobie gdybać. Bierz, mierz i w razie czego odeślij na zwrot kasy, nie ma innej rady.
 11. Do wymiany: -głowica tłoka na pomową, stock to badziew nie z tej ziemi -sprężyna -silnik na coś na neodymach -dysza, bo ma przedmuchy solidne ale uwaga na długość -głowica cylka żeby dobrze się zgrała z nową dyszą a i jej szczelność jest taka sobie więc warto zmienić -korekta aoe -korekta podkładkowania 450 fps to łyknie bez gadania jak dobrze, z głową i doświadczeniem wszystko poskładasz i sprawdzisz resztę stockowych elementów czy nadają się do użytkowania. Pomijam podstawowe elementy jak gumka hu. Generalnie giwera w środku średnia, jak
 12. Porównaj długość konwersji mancrafta z swoim GB, przecież to wygląda perfidnie jakby była za krótka (o długości zwykłego gb v2 a nie long)
 13. Używam helikonowskiego TMRa jakiś czas, jak masz pytania to wal smiało
×
×
 • Create New...