Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek zamiennik M4 WE


Recommended Posts

Witam. Moje pytanie brzmi czy do repliki WE M4 podejdzie jakiś inny mag oprócz oryginalnego. Replika bodajże AWSS kupiona w Tajwangunie w tamtym roku.

Chciałbym wymienić magazynek i zorientować się w jakimś lepszym bo te oryginalne strasznie nieszczelne (ew. obsługa sklepu może lecieć w ch...), magazynek był w naprawie, gumki wymienione, gaz był kupiony z silikonem. Był OK. Po jakimś miesiącu zauważyłem że magazynek jest pusty (a zawsze po zakonserwowaniu gaz był zaaplikowany do niego), gdy chciałem go napełnić towarzyszył temu dźwięk uchodzącego gazu. Niby naprawa kosztowała bodajże 20 zł, ale naprawiając tak co miesiąc w skali roku to według mnie trochę się nie opłaca. Więc wolał bym zainwestować w mag innej firmy.

Link to post
Share on other sites

Wyczytałem, że posiadasz magazynki na GG, jedynym zmienikiem jest magazynek na Co2 także produkowany przez WE.

 

 

 

Owszem na GG, tylko tu się nasuwa pytanie czy one również mają taki sam problem z nieszczelnością ?;/ Chyba że tak jak już wyżej pisałem chłopaki ze sklepu specjalnie montują takie a nie inne części żeby wyciągnąć kasę od potencjalnego kupującego.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź :) Powiedz mi jeszcze czym się różnią magazynki AWSS od tych OB?

 

Szczękami magazynka (górną częścią).

Jest temat o emkach WE.

Poza tym wszystkie magi WE od emek są "skaszanione" konstrukcyjnie, ciekną i nie da rady porządnie ich uszczelnić...

 

pj

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...