Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GP-30 czyli zrób to sam...


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dobra czas napisać postęp prac :icon_biggrin:

1.Lufy do GP-30 są gotowe.

2.5 zespołów: spust+chwyt są gotowe.

3.cóż co by napisac jakiś tydzien/dwa i będą gotowe.

 

Cena 200zł+przesyłka.

 

Jakim.

 

EDIT:

 

Nie bawem pierwsza recenzja od pierwszego klienta :)

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Witam moje życie nie miało już sensu:p chciałem wziąć nuż i się powiesić:D kiedy to po raz ostatni buszując w necie znalazłem gp-30, postanowiłem zamówić to cacko i co? no, no co?!:D moje życie znowu nabrało sensu, znów chce się żyć:D A tak na poważnie kawał dobrej roboty. Jestem 1 klientem dostawa bez problemowa kontakt super, kosztowało mnie to 220zł ale warto było jestem naradę zadowolony laski lecą bardziej na granatnik niż na mnie:P Kilka fotek jak wygląda na mojej kochanej Justyś czyli aks 74 (foty musiałem delikatnie rozjaśnić bo gówniana jakoś była)

 

202ygy.jpg

2isav50.jpg

35mikwl.jpg

28augjl.jpg

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze jestem zachwycony, bardzo wygodnie leży w reku, co się z tym łączy lepiej celować z koli, waga bez batki na 2 magach pustych niecałe 5lg. Naprawdę polecam, fajnie się strzela z petard w środku:D tylko jeszcze nie testowałem z ładunkiem (nie mam odpowiedniej puszki). Naprawdę chwale sobie wykonanie i jak najbardziej polecam:D Cena też niczemu sobie dla porównania http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5099

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Odpowiem szczerze, że prace nad palladem są w fazie ,,projektu" :( Proszę wybaczcie mi! :icon_cry: Teraz prawie kompletnie nie mam czasu na to szkoła, treningi i w zasadzie zostaje mi tylko sobota i czasami w zwykły dzień. Pallada zacznę robić jak tylko skończę GP-30 :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeżeli chodzi o Pallada, to nie wiem czy jest sens robić. Zrobiłem kilka GP-30 dużo osób pisało że kupi, a jak zrobiłem to nikt nie chce. Jeżeli to ma tak byc z Palladem to sobie daruje.

 

moze dobrym pomyslem bylo by zrobic 1szt, pokazac,opisac na forum ewentualnie na priv a potem najpierw zbierac plny a dopiero potem robic?

Link to post
Share on other sites

Powiem tak. Chorowałem na gp30 po paru filmach dokumentalnych z Afganistanu i tym podobnych.

I tak oto stałem się właścicielem repliki jakima.

Po pierwsze po wyciągnięciu z paczki: wygląda nieźle. (Szkoda że nie strzela.) Z odległości pół metra wygląda naprawdę zacnie. W lesie chyba nie do odróżnienia od oryginału.

Jest też parę minusów: farba w paru miejscach nie dotarła, odlazła też w okolicach śrubek podczas montowania, albo gp albo wycior ;]

Po zamontowaniu: Strasznie ciężkie to bydle się zrobiło ;] nie idzie utrzymać w lewej ręce frontu repliki w pozycji strzeleckiej dłużej jak 10 minut ;]

Mogę tylko polecić.

Zrobię parę zdjęć kiedy przyjdzie do mnie jeden fajny element.

 

Jak będę miał czas to postaram się zrobić ruchomy spust i blokadę ;]

Edited by oskrb
Link to post
Share on other sites

Powiem tak. Chorowałem na gp30 po paru filmach dokumentalnych z Afganistanu i tym podobnych.

I tak oto stałem się właścicielem repliki jakima.

Po pierwsze po wyciągnięciu z paczki: wygląda nieźle. (Szkoda że nie strzela.) Z odległości pół metra wygląda naprawdę zacnie. W lesie chyba nie do odróżnienia od oryginału.

Jest też parę minusów: farba w paru miejscach nie dotarła, odlazła też w okolicach śrubek podczas montowania, albo gp albo wycior ;]

Po zamontowaniu: Strasznie ciężkie to bydle się zrobiło ;] nie idzie utrzymać w lewej ręce frontu repliki w pozycji strzeleckiej dłużej jak 10 minut ;]

Mogę tylko polecić.

Zrobię parę zdjęć kiedy przyjdzie do mnie jeden fajny element.

 

Jak będę miał czas to postaram się zrobić ruchomy spust i blokadę ;]

Pierwszy nie jesteś, pierwszy był Olaf. Potem ty i pewien rusofil :)

Cieszę się że komuś podoba się moja praca.

Link to post
Share on other sites

Co do wagi zgodzę się z kolegą przybyło, mój cały karabin waży 5kg, mam kolimator więc bardzo wygodnie mi się teraz celuje bo gp 30 pełni role hmm ''raczki taktycznej'' ogólnie fajny dodatek ja jestem bardzo zadowolony i jeszcze raz polecam:D

Link to post
Share on other sites

Ja też nie jestem klientem tak na już (też pisze zeby nie było ze zrobiłeś a nie kupują). Zobaczę jak wyjdzie prototyp i jeżeli bedzie zadowalający to na pewno zacznę odkładać na niego kasę :D

 

-Wymyśliłeś już jak rozwiązać mocowanie tylne i przednie?

-Będzie raczej otwierany czy monolityczny?

Link to post
Share on other sites

Ja też nie jestem klientem tak na już (też pisze zeby nie było ze zrobiłeś a nie kupują). Zobaczę jak wyjdzie prototyp i jeżeli bedzie zadowalający to na pewno zacznę odkładać na niego kasę :D

 

-Wymyśliłeś już jak rozwiązać mocowanie tylne i przednie?

-Będzie raczej otwierany czy monolityczny?

 

Ad,1 przednie będzie może jak w oryginale albo będzie mocowany w podobny sposób jak w gp-30 (ale będzie to wyglądać)

tylnie - tu jest większy problem, ponieważ nie znam nikogo kto ma łoże żeby zobaczyc itp. tutaj jeszcze nad tym myślę. (raczej te,,wąsy" będą tylko wczepiane)

Ad,2 Raczej mono, ponieważ i tak nie będzie na granaty ASG, aczykoliwek kto wie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...