Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bradley3542

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedź. :) Oto efekty:
 2. Witam. Mam pytanie co do schnięcia repliki. Ostatnio pomalowałem swojego kałaszka farbami motnana black. Całość już w sumie wyschła ale cały czas replika jest lepka. Da się z tym coś zrobić ?
 3. Dzięki za odpowiedź. Pomogło, tylko przy kolbie musiałem odgiąć na zewnątrz :icon_smile:
 4. Witam. Mam problem z pokrywą komory zamkowej (deklem) w moim rk03. Często wypada ona z podstawy szczerbinki. Może być to spowodowane podstawą szczerbinki z rk10 ? Miał ktoś taki problem ?
 5. Kazik twoja porada mi bardzo pomogła. Prawdopodbnie rozwalił mi się przez to tłok. Oddałem replikę do kumpla który się na tym zna. Może on coś poradzi.
 6. Witam. Mam dosyć śmieszny problem. Niestety pożyczyłem kumplowi replika i wróciła do mnie bez bezpiecznika, bo jej nie dopilnował i ktoś dla żarów ukradł bezpiecznik. Chce kupić nowy z tym, że się na elektryce nie znam i nie wiem ile amperów ma mieć ten bezpiecznik. Sprawdzałem, czy replika ogólnie strzela dlatego złączyłem kabelki na krótko. Replika chwilę strzelała po czym przestała było słychać pykanie silnika a kable, styki baterii i sama bateria była nagrzana. Czy to normalne ? Na replice kolegi cm039 bateria działała normalnie bez nagrzewania.
 7. Czy spotkał się ktoś z tym plecakiem ?? http://allegro.pl/plecak-patrolowy-desant-molle-25mm-wz93-pantera-i2998719663.html Zastanawiam się czy go nie nabyć. Chciałbym się dowiedzieć czy wytrzyma różne marsze kondycyjne na które troszkę rzeczy trzeba zabrać, czy się będzie rozdzierał od samego patrzenia. P.S. Nie wiem jak ten plecak się nazywa więc skopiowałem nazwę aukcji z allegro. Pozdrawiam bradley :)
 8. Skaner odmówił posłuszeństwa ale postaram się to jakoś zfotografować, żeby można było się doczytać :)
 9. Jeżeli chcesz to mam kolekcję "żołnierze XX wieku" i tam jest gazetka o 1SBS. Jeżeli skaner będzie współpracował to ci podeślę je na pw :)
 10. Mundur jest oryginalny i jeżeli spotkają Cię "żetony" możesz mieć kłopoty. Jednakże, jeżeli chcesz nosić mundur legalnie zapisz się do ZS "strzelec" w swojej okolicy. Strzelec ma podpisaną umowę z MON-em i członkowie tej organizacji mogą nosić mundur.
 11. Wydaje mi się, że kupiłeś jakiś wytwór helikona jeśli chodzi o mundur a jego możesz nosić legalnie. najlepiej zrób fotki i je pokaż to ocenimy :)
 12. Poproś go ładnie to może przestanie grzechotać. :icon_razz2: A tak serio. Tak do cm028 także są magazynki typu low/mid cap. Wystarczy poszukać w sklepach.
 13. Witam was bardzo serdecznie. Naszła mnie chętka, żeby kupić sobie jakąś kurtkę w DPMie na zimę. Chodzi mi tu o chodzenie na co dzień aniżeli na strzelanki. Znalazłem 2 kurtki: http://allegro.pl/kurtka-goretex-dpm-i2845108924.html http://allegro.pl/brytyjska-kurtka-z-kapturem-smock-dpm-roz-170-92-i2813993441.html Czy nadadzą się do codziennego użytkowania bez dokupywania podpinek lub specjalnych polarów pod goretexa ?
×
×
 • Create New...