Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

poważny problem z MB-01 Well


Recommended Posts

Witam

Więc mam mały problem z moja elką, gdy ja naciągam i dochodzę do końca "naciągania" zespół spustu chwyta tłok naciągnięty, ale po ułamku sekundy go puszcza, uniemożliwia więc to mi strzelanie ;]. I teraz pytanie do was O CO CHODZI?? bo ja nie pojmuję.

 

Dodam że w elce siedzi:

-zespół tuningowy P&J i stockowy zespół spustu(zaczep nie jest wypiłowany, jedynie co jest to ciut popękana obudowa), reszta stock

 

Więc jak to naprawić, lub gdzie tkwi problem i jakieś sugestie poproszę.

 

Z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites

Miałem do wczoraj to samo(na spuście G&H). Najwidoczniej sprężynki które trzymają mechanizmy i te haczyki w środku spustu się zużyły + jak pękła obudowa to dała tego luzu w środku i po prostu masz za luźny zaczep tłoka lub też w środku trybiki nie dochodzą tak jak powinny w swoje miejsca po naciągnięciu i po prostu nie daje razy uchwycić tłoka.

Jak to stokowy spust to przy rozkręcaniu (zależy jak pękło) uważaj bo się rozleci we wszystkie strony. Po prostu spust nie dał wytrzymać P&J 'ta.

Edited by Stefek
Link to post
Share on other sites

Miałem do wczoraj to samo(na spuście G&H). Najwidoczniej sprężynki które trzymają mechanizmy i te haczyki w środku spustu się zużyły + jak pękła obudowa to dała tego luzu w środku i po prostu masz za luźny zaczep tłoka lub też w środku trybiki nie dochodzą tak jak powinny w swoje miejsca po naciągnięciu i po prostu nie daje razy uchwycić tłoka.

Jak to stokowy spust to przy rozkręcaniu (zależy jak pękło) uważaj bo się rozleci we wszystkie strony. Po prostu spust nie dał wytrzymać P&J 'ta.

Ja go rozebrałem i złożyłem bez problemu i stwierdziłem że po 1 jest ciut wyrobiony ząb, po 2 jest popękana obudowa w 3 dupy, ale będę kupował wzmocniony od użytkownika: musashi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...