Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

musashi

Użytkownik
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

 1. Chyba nie ma sensu uświadamiać kupującego . Polecam zobaczyć jego wypowiedzi w temacie użytkownika Vip1977
 2. Paczka dzień leżała na poczcie ponieważ późno wróciłem z pracy . Replika odebrana z poczty zawieziona do serwisu i zrobiona od ręki . Przyczyną był delikatnie obluzowany ZT który nie za każdym razem łapał za tłok . Teraz wszystko jest tak jak powinno . Odsyłam sprawną replike do kupującego .
 3. Replik miałem z 50 z czego większości w jakimś stopniu używałem np cm039 , nigdy nic mi się w żadnej replice nie połamało . Fakt nie wieszałem cymy 28 na oryginalnym uchu przy kolbie i nie zrzucałem zamka w mp5 przy - 20 . Lecz jak wiadomo replika nie raz całowała glebe .
 4. Nie lepiej dozbierać kilka zł i kupić pewnego i sprawdzonego prometheusa ?
 5. Krzywica - Przesadzasz JG bar jest całkiem przyzwoity .
 6. Pon Pon celny/bezawaryjny/cichy - po tuning na tych samych częściach będziesz miał to samo . Jak może być głośniejszy jeżeli taki sam tłok uderz z taką samą prędkością w tak samą powierzchnie . A chińczyki nie są aż tak źle wykonane by po strzale brzęczały śruby od łoża . Krwawy - O jakiej kulturze pracy mówisz ? Przecież jak wyjmiesz wszystko z TM czyli zrobisz z tego snajperkę to masz już po tej kulturze . I będzie taka sama jak w JG po tym samym zabiegu . Osobiście dopłacił bym tylko dla komory TM , którą można czasem dokupić osobno w komisie . A i jeszcze jedno w sumie
 7. Bez różnicy czy zrobisz coś z L96 , VSR czy m24 . Taki sam efekt uzyskasz Miałem wszystkie z ww i żałuje że od razu nie kupiłem sr25 .
 8. musashi

  Snajperskie Kulki

  Tylko ciekawe co mój promyk powie na rockets'y :P
 9. musashi

  Snajperskie Kulki

  Panowie , potrzebuje jakiś kulek do SR ok 580 fps . Można chwilowo coś sensownego kupić ?
 10. Ciekawe ile takie cuś miałoby zasięgu .
 11. musashi

  Snajperskie Kulki

  Takie szybkie pytanko , dostałem 2 słoiki Kałaszy od taktycznego 0,40 . Odsyłać czy otwierać i liczyć na cud ?
 12. musashi

  Snajperskie Kulki

  Już tylko 0.40 zostały :(
 13. Przeszło 2 miesiące temu zamówiłem konwersje Pdik wraz z osprzętem . Do dzisiaj jej nie dostałem . Czy ktoś miał podobne problemy ? Kontakt mailowy bardzo słaby a telefoniczny żaden .
 14. - Zmień zębatki lub zmień silink i baterie .
×
×
 • Create New...