Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Jestem tu nowy,ale w ASG siedze troche długo.

Mam takie pytanie:>

Pytania dotyczace modelu Golden Arrow M180D2

Czy są Gumki hop-up na ten model(Linki jak ktoś ma)

I czy są jakieś mocne sprężyny ktore by można do tego wsadzić:>(Linki jak ktoś ma)

Z góry dziekuje za pomoc

Edited by adkorn1
Link to post
Share on other sites

Tuning shotgunów (z małymi wyjątkami - CA870 i kopie) możliwy jest tylko i wyłącznie przy użyciu chałupniczych metod. Dedykowanych części nie ma i nie będzie. Czy pasują części przeznaczone do innych modeli musiałbyś sprawdzać i kombinować samemu.

 

Możesz jeszcze przeglądnąć ten temat, ale pewnie i tak nic w nim nie znajdziesz:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/106466-oficjalny-strzelba-m180-m183-golden-arrow-ga/

Link to post
Share on other sites

Moje doświadczenie niestety tego shotguna nie obejmuje :-F

 

Najprawdopodobniej albo będą pasować sprężyny od AEG, albo jeśli sprężyna jest niestandardowa - żadne.

 

Jedyna możliwość sprawdzenia tego, to rozebranie i zmierzenie. Ale moim zdaniem to gra nie warta świeczki, bo przy mocniejszej sprężynie plastikowe wnętrze najprawdopodobniej się posypie, no i wtedy lipa :-F

 

Zamiast zmieniać sprężynę, prędzej spróbuj uszczelnić replikę w newralgicznych miejscach taśmą teflonową.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...