Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki a zasięg


Recommended Posts

Witam.

Posiadam replikę BI-8001, którą niedawno zakupiłem. Dokupiłem do niej magazynki low-cap BOYI, problem polega w tym, że gdy używam tych magazynków w replice zasięg i celność znacząco spada. Używając stockowego hi-cap'a wszystko jest w porządku. Dodam jeszcze, że low-cap'y nie trzymają się stabilnie w gnieździe. Co jest przyczyną spadku zasięgu i celności? Może ktoś miał podobny problem z tymi magazynkami?

Link to post
Share on other sites

Podeprzyj komorę hopa z przodu, żeby się ładnie o body i GB opierała i nie drgnęła, kup dobre kulki.

 

EDYTA: Mam tak w L1A1 jak władam magi od FALa, też odsuwało komorę i strata wynosiła jakieś 60 fpsów, poradziłem sobie w ten sposób, że przyblokowałem komorę wyciętym kawałkiem plastiku wciśniętym między obsadę komory, a obudowę komory. Działa, komora ani drgnie i ładnie podają wszystkie magi.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Naprawione. Otóż cały problem to otwór w magazynku, w który wchodzi zatrzask. Trzeba było go odgiąć by magazynek trzymał się bardziej stabilnie. Przed odgięciem magi przesuwały się w gnieździe co prawdopodobnie było spowodowane stratą fps'ów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...