Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam zamiar kupić replikę CM049SD6 , wymienić lufę i gumkę tak aby nadawała się ona do lasu

 

kilka pytań :

- jaką max długość lufy w tłumiku zmieszczę

-jakiej firmy gumkę kupić

-czy komora hu do zmiany ?

 

Pozdrawiam

a}zależy od długości tłumika-tłum.dżwięku są różniste b}systema,guarder np. c}a po co? Pozdrawiam

Edited by dziadekmarek1
Link to post
Share on other sites

lufa nic nie daje ajć , bo ja wyczytałem że poprawia celność skupienie strzału ( lufa i gumka )

 

Cyt. Do SD6 ICS można bez problemu i pogorszenia osiągów założyć lufę 300 mm od M1A1 Thompson. Sam nie zakładałem ale czytałem o takich zamiankach na zagranicznych forach. Osiągi się zwiększają bez zmiany cylindrów i sprężyn.

Pozdrawiam

PA.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ojeja, ale Ty zielony. Wałkujemy że długość lufy szczególnie kwestia 6cm nie robi różnicy, a Ty ciągle swoje - jeszcze raz. Liczy się JAKOŚĆ lufy! Nie wiem jak mam Ci to łopatologicznie i prosto wytłumaczyć :(

Edited by lon3star
Link to post
Share on other sites

Poza tym jak dasz za długą lufę w stosunku do typu cylindra to też będą naleśniki. Jak kupisz prometheusa 229mm to na pewno będzie dobrze.

 

Cylinder typ "0" - lufy powyżej 450mm

Cylinder typ "1" - lufy 360 - 460mm

Cylinder typ "2" - lufy 210 - 360mm

Cylinder typ "3" - lufy 110 - 170mm

 

BU

 

Cylinder typ "0" - lufy powyżej 450mm

Cylinder typ "1" - lufy 360 - 460mm

Cylinder typ "2" - lufy 210 - 360mm

Cylinder typ "3" - lufy 110 - 170mm

 

Jeszcze Cię to nie dotyczy ale jakby Ci strzeliło do głowy wsadzić lufę 363 i tłumik to wiesz :)

Edited by lon3star
Link to post
Share on other sites

Okej okej jeszcze raz wielkie dzięki :) i sory że tak marudzę , jak ktoś jest zielony i nie chce popełnić aż takich błędów na samym początku to trzeba popytać kogoś kto w tym siedzi długo :) .

Pozdrawiam.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...